2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره که چقدراون رابطه عمیق بوده واسه منکه دوماه گذشته  کارای روزانه مون انجام میدم اوکی ...

من لانگ دیستنس بودیم یه سال همش تو این مدت گفتش که میاد دیدنم ولی نیومد ولی نمیدونم چرا زندگیم سر کسی که یه بارم ندیدمش مختل شده کلا من یه احمقم فقط😑😑

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑
سلامت باشی عزیزم میدونی بعد از اتفاقی که افتاد باورش سخته باورش کنی زمان لازمه فراموش کنی سخت ترین ...

خوشخالم براتون که تهش خوب بود💐❤️

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑
خوشبخت باشین عزیزم❤️یعنی بعد از ازدواج دیگه مهم نیست طرف زن گرفته،؟🥲من از ترس همش خواستگارا رو رد م ...

سلامت باشی عزیزم

میدونی بعد از اتفاقی که افتاد باورش سخته بعد که باورش کنی حالا باید زمان بگذره فراموش کنی

سخت ترین بخش پذیرشه اینکه باور کنی تموم شده واس هم نیستید

ماجرای ماهم اومد خواستگاری خانوادش سنگ انداختن اینم جانبداری منو نکرد

در صورتیکه من و خانوادم جایگاه بالایی داریم و صرفا اونا تو محله بالاتر مینشستن و همکار هم بودیم

اصلا واسم مهم نیس و مطمنم روزگار خوشی نداره خداروشکر همسرم  ادم خوبیه

خواستن باید دو طرفه باشه وقتی یادم می افتاد چجور خواستمش و اون نخاس سرد میشدم ازش

هیچ رابطه دوطرفه ای تموم نمیشه یه طرف حتما کوتاه اومده

بمن تازه میگفت بیا من چیزتو بزنم گفتم خو بیا بگیرم بعد میگفت نه من حالا حالاها زن نمیگیرم حالا تو بی ...

خاک تو سرشون هولا😑😅

من لانگ دیستنس بودیم یه سال همش تو این مدت گفتش که میاد دیدنم ولی نیومد ولی نمیدونم چرا زندگیم سر کس ...

نه فداتشم نزن این حرفو

رابطه تون هرررچی بوده برای تو مهم بوده چرافکرمیکنی احمقی آخه؟!

ولی خداروشکر کن که نیومد و حضورب ندیدیش چون اینطوری بیشتربهش وابسته میشدی وجدایی خیلی واست سختتربود

مطمئن باش به شرایط جدیدت هم عادت میکنی

نه فداتشم نزن این حرفو رابطه تون هرررچی بوده برای تو مهم بوده چرافکرمیکنی احمقی آخه؟! ولی خداروشکر ...

انشالله عزیزم❤️ولی بفهمم زن گرفته جدی داغون میشم اون هر روز خدا به من قول ازدواج میداد 🥺💔

آدم تا وقتی ک مورد جدید نیاد سمتش همچنان ب فکر شکست عشقی قبلی می مونه

یه وقتایی بهتریناشم بیان دیگه جای خالی اونو پر نمیکنن بارم🥺

من اکسم همش بهم میگف تو خشگلی و خوبی و شانس اوردم پیدات کردم بعد رابطرو بهم زد الان تو اینستا لایکم میکنه ولی دیدم یسری دختر خیلی زشت و چیپ رو هم فالو میکنه نمیدونم چرا نمیتونن با یکی باشن حتی اگ طرف خوب باشه

2706