2752
2734
عنوان

چرا ترکوندید پسسسس؟😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 17247 بازدید | 783 پست

بچه ها این روحه الان ی کاربری داره داره با ما حرف میزنه جو میده ی کاربریشم روحه البته چن تا کاربریش روحه ،،،میدونید هر چنددقیقه یبار همه رو لایک میکنه با اون کاربریش که حرف میزنه اول میاد میحرفه جو میده بعد خارج میشه با کاربری روحش میاد لایک میکنه

چون لایکاش طول میکشه وگرنه درجا باید لایکمون میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جریان چیه ؟

یه کاربری هست که بدون نامه و همرو لایک میکنه

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
بچه ها این روحه الان ی کاربری داره داره با ما حرف میزنه جو میده ی کاربریشم روحه البته چن تا کاربریش ...

راست میگه کاربر؟

There is GOD💚💚💚   ..                                               

روح سرگردان  منو لایک کن ببینم

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
استارتر همون روحس☹😂

نگوووو😷😷

اسی راست میگن 😰😰😰

استارتر همون روحس☹😂

شاید😂😂😂😂من دفه اول لایک کرد درخواست دادم بعد رفتم سراغ تایپک اسی اونجا دیدم سه تا لایکش کرده درخوایت ثبت نشده تاحالا چهارتا کاربری ابا عنوان روح ازش دیدم چهاربار درخواست دادم😂😂😂

2706