2752
2734
عنوان

چرا ترکوندید پسسسس؟😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 17247 بازدید | 783 پست
روح چیه

یه نفر ثبت نامش نصفه بود اسم نداشت فقط میتونست لایکمون کنه داشتیم باهاش بازی میکردیم😅😅😅😆

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخخ الانم هست ؟

گمش کردم.وقتی بازدید رفت بالا وچند نفر طرز درست کردنشو فهمیدن اوناهم همینکارو کردن شدن ۴ تا 😐دیگه اون اصلی رو گمش کردیم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
2740
ن اونو نمیگم دیدی بعضی وقتا ی چیزی رو انگار دیدی قبلا و برات پیش اومده از اون نظر

سلام این یه موضوع ثابت شدس و بارها برای خود من پیش اومده. بهش میگن دژاوو

تنها غرور است که انسانیت را به باد می دهد.ما از مشتی خاکیم وبه آن برمی گردیم تا میتوانی دستی بگیرو مهربان باش
اصلیه باید ثبت نام کنه تا بگه خودش

آره.😁بهش گفتیم این کارو کنه تاپیک بزنه ما رو تگ کنه بگه.اونم قبول کرد.😄😄😄

فقط ی کاربره همتونو از اول لایک کرده من فقط اونو درخواست دادم بقیه رو لغو کردم احتمالا اصلی همونه😂

همون اولیه تو صفحات اول سوالاتمونو لایک کرده اونه.حالا درخواست واسه چیته وقتی نه اسم داره نه میتونه جواب بده؟😄😄