2733
2739
چوبش پودرش رنگ قیمه رو تیره می‌کنه. با گوشت و پیاز و لپه تفت بده. آخرشم که زعفرون بریز. 

چطوری چوبشو بریزیم توی غذا😳مگه چوب دارچین حل میشه؟؟؟

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها متوجه شدم ممنان❤

عشق مانی🥰❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
با هر دو مدلش درست کردم ولی با گوشت چرخ کرده بهتره

نوش جونت❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
مرسی گلم

🥰🥰🥰

2738
من همیشه قیمه هام عالی میشه ببین پیاز رو ریز خورد کن تنها سرخش نکن به همراه گوشت سرخش کن باهم تابوی ...

ادویه هم که موقع سرخ کردن پیاز و گوشت  ادویه کاری. یکم فلفل سیاه زرد چوبه بریز 

تهران نداره ؟

داشته باشنم به دردنمیخوره اون طوری که باید باشه نیست من داشتم توی همه ی غذاهام مخصوصا قیمه ومرغ واستمبولی وماکارونی استفاده میکردم خیلی عالی بود یعنی اگه برم مشهددوسه کیلوش رومیخرم😢

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد
😂😂زیاد شکمو نیس مردا دو دستن یسری شکم و زیر شکم یسری هم فقط زیر شکم دیگ بگیر خودت مطلبو😂😂

😂😂😂😂😂گرفتم گرفتم بدجوری هم گفتم سه دسته هست یه سریشون شکمن فقط😂😂😂😂

رویاها قشنگ میشن ❣وقتی هدف ❣رسیدن به تو باشه ...❣
2706