2733
2734
سیاه نمیشه ؟

کم بریز نه زیاد اندازه یه قاشق چایخوری 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با این گلاب هل مزش یجوری نمیشه؟

خوب سلیقه ایه 

البته نباید اونقدری بریزی که مزش قالب بشه 

در یه حدی که فقط عطر دار شه

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
من نفهمیدم چوب بهتره یا پودر ؟ یکی میگه چوب یکی میگه پودر😭

قطعا چوب نه تلخ میکنه خورش رو نه سیاه

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
چوبش پودرش رنگ قیمه رو تیره می‌کنه. با گوشت و پیاز و لپه تفت بده. آخرشم که زعفرون بریز. 

برعکس گفتی عزیزم. چوب تیره میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من همیشه قیمه هام عالی میشه ببین پیاز رو ریز خورد کن تنها سرخش نکن به همراه گوشت سرخش کن باهم تابوی گوشت رو از بین ببره بعد یه بسته هم عصاره گوشت بریز غلیظش میکنه ابجوش بریز و بزار چند ساعت بپزه اگه گوشت گوسفند بود چه بهتر بعد لپه خیس خورده و چند تا الو مرغوب بریز توش و ده دقیقه اخر هم زعفرون اب شده و یکم پیاز داغ برای تزیین بریز روش من الو نبودنی از گوجه سبز تازه هم توش استفاده میکنم عالی میشه

2706