2733
2734
چوبش پودرش رنگ قیمه رو تیره می‌کنه. با گوشت و پیاز و لپه تفت بده. آخرشم که زعفرون بریز. 

چطوری چوبشو بریزیم توی غذا😳مگه چوب دارچین حل میشه؟؟؟

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آها متوجه شدم ممنان❤

عشق مانی🥰❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
با هر دو مدلش درست کردم ولی با گوشت چرخ کرده بهتره

نوش جونت❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
مرسی گلم

🥰🥰🥰

من همیشه قیمه هام عالی میشه ببین پیاز رو ریز خورد کن تنها سرخش نکن به همراه گوشت سرخش کن باهم تابوی ...

ادویه هم که موقع سرخ کردن پیاز و گوشت  ادویه کاری. یکم فلفل سیاه زرد چوبه بریز 

تهران نداره ؟

داشته باشنم به دردنمیخوره اون طوری که باید باشه نیست من داشتم توی همه ی غذاهام مخصوصا قیمه ومرغ واستمبولی وماکارونی استفاده میکردم خیلی عالی بود یعنی اگه برم مشهددوسه کیلوش رومیخرم😢

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد
😂😂زیاد شکمو نیس مردا دو دستن یسری شکم و زیر شکم یسری هم فقط زیر شکم دیگ بگیر خودت مطلبو😂😂

😂😂😂😂😂گرفتم گرفتم بدجوری هم گفتم سه دسته هست یه سریشون شکمن فقط😂😂😂😂

رویاها قشنگ میشن ❣وقتی هدف ❣رسیدن به تو باشه ...❣
2706