2737
2739
عنوان

واسه ختنه پسرم دارم دق میکنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 86 پست
سنگدلن عزیزم، الهی راحت و خوب انجام بشه براش، کادو براش بخرید بعدش جایزه بدید بهش بچه خوشحال بشه&nbs ...

اره  دکترشم گفت براش کادر بگیرین بعدش بهش بدم 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
نکن اصلا ، والا 

دست من بود نمیکردم😭

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست کیه؟ من شاید هیچ وقت ختنه نکنم

آخه نمیشه نکرد، آخرش که باید بکنی، منم اوایل می گفتم بزار وقتی بزرگ شد اما واقعا کار یه که باید انجام بشه و نمیشه از زیرش در رفت 

2731
منم واسه همین خیلی ناراحتم، بچم یه بار یک سال و نیم بود زمین خورد لبش پاره شد از داخل، لبشو با بی حس ...

اي جانم ١٠٠تا صلوات نذر كن ك عمل راحتي داشته باشه همونروز هم ك داري ميري مطب واسه ارامش خودت ايه الكرسي بخون اگه دوست داشتي سوره ياسين هم بخون 

دنيا اگر عدالت داشت مرد هم بكارت داشت💟

خب اگر ختنه نکننی  خدایی نکرده مریض میشه این مثل اینه که شما بچت با آمپول هم گریه میکنه اما نمیشه که نزد چون سلامتیش به خطر میفته

در تاریخ ۱۵/۵/۱۴۰۲بهترین اتفاقات زندگیم افتادامیدوارم که به هدفم برسم
2740

عزیزدلم برات از خدا آرامش میخوام واسه من خیلی سخت بود خیلی درکت میکنم من کلا ختنه پسرم بادمشکل رو به رو شد خیلی بد بود اما نگران نباش دوستای دیگرم گفتن مث واکسن سختیش یه روزه

دوستان محبت کنید به تاپیک آخر من سر بزنید

پسرم دوسال و نیمه هست همه چی حالیش میشه من طاقت همون موقع که ختنه میکنن رو ندارم 

چرا آخه انقدر دیر، بچه تو این سن لطمه شخصیتی شدیدی میبینه که تا آخر عمر همراهش میمونه، چون پسربچه ها بشدت رو اندام جنسیشون حساب شخصیتی دارن و وقتی ببینه کار تهاجمی نسبت بهش انجام میشه دقیقا برداشتشون اینه به شخصیتشون لطمه وارد شده، با یه مشاور حاذق صحبت کن بچه رو بیهوشی سبک بدید نفهمه ، من اینو از چندین روانشناس کودک در تلویزیون و کارگروه کودک و...شنیدم

اي جانم ١٠٠تا صلوات نذر كن ك عمل راحتي داشته باشه همونروز هم ك داري ميري مطب واسه ارامش خودت ايه الك ...

مرسی عزیزم 🌹شوهرم میگه دکتر اول باید تو رو بیهوش کنه 😑

بابا جزو سنته بذار بزرگ که شد خودش تصمیم بگیره ختنه بشه یا نه  از قرآن که فکر نکنم ختنه رو درآ ...

نمیدونم، ولی من نخوام شوهرم نمیذاره، تازه تونستی منو راضی کنه 

چرا آخه انقدر دیر، بچه تو این سن لطمه شخصیتی شدیدی میبینه که تا آخر عمر همراهش میمونه، چون پسربچه ها ...

بهش خواب آور میدن که حالیش نشه یعنی بی حال میشه ، نگو تورو خدا بیشتر استرس میگیرم خدا کنه بخوابه چیزی نفهمه

2706