2737
2739
عنوان

واسه ختنه پسرم دارم دق میکنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 86 پست

پسر داییم ۷۰ روزگی ختنه کردن

فکر کن صبح انجام دادن شب شام دادن ختنه سورون

بچه هم حالش خوب بود

میخوام بگم اگه بد بود و اذیت که مادرش نمیتونست مهمونی بگیره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي دير داري اينكارو انجام ميدي پسر من ١٢ روزش بود هيچي نفهميد حتي گريه هم نكرد همش خواب بود

خوش بحالت پسر من تا دو ماه اول شیرم کم بود خیلی ضعیف شده بود بعدم که رفلاکس گرفت و خیلی اذیتم کرد تا الان یکم عاقل شده 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2728
پسر داییم ۷۰ روزگی ختنه کردن فکر کن صبح انجام دادن شب شام دادن ختنه سورون بچه هم حالش خوب بو ...

من نمی تونستم 😪😣😣

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
ببخشيدا هر چي بزرگتر شه بدتره

اره میدونم اما دلم نذاشت زودتر ببرمش 😭😣😣

خدابزرگه اينم ميگذره برات 

ممنون عزیزم انشالله 🌹❤

میگم دلشو نداشتم، اگه دست من بود که می گفتم اصلا ختنه نکنن 

تو نوزادی عالیه

اگه این دفعه پسر دار شدی همون نوزادی ختنشون کن پسرای من پونزده روزشون بود

ولی نترس اینم میگذره ماشاءالله مردی میشه برا خودش🥰

من شیعم،حیدر آقامه  
2738
نه عزیزم همیشه درد داره، عذاب وجدان بهش نده  ، اتفاقا میگن بهتره بچه قبل از یکسال و نیم هیچ درد ...

عزیزم مستحبه که روز ۷ بچه ختنه اش کنن و واقعا چون پوست خیلی نازکه بچه درده شدیدی نداره زودترم خوب میشه

نگووو، اون موقع که سرمم میزدن نمیزاشتم ببرنش

عزیزم همه مادرا اینطورین اما باید قوی باشی فکر کن اگر نوزاد بود از جاشم نمیتونست تکون بخوره یا دست بزنه به زخمش الان یکم سخته ولی بازم خوبه بیشتر نزار بمونه بچه عفونت ادراری میگیره

اون قسمت میلیون ها حسگر عصبی داره,اونوقت با بی حسی که معلوم نیست بی حس میشه یا نه میبرنش. خیلی دردنا ...

😭😭