2410
2553
عنوان

واسه ختنه پسرم دارم دق میکنم😭😭

939 بازدید | 86 پست

امروز رفتیم دکتر پسرمو نشون دادیم وقت داد ۲۵ همین ماه واسه ختنه، دارم دق میکنم از ناراحتی تا الان خوابم نبرده، اونایی که پسر دارین و ختنه کردین بچه تون چقدر گریه کرد چقدر طول کشید تا خوب بشه؟؟ من طاقت ندارم فک کنم همون روز سکته کنم از ناراحتی 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
١ساعت اول خيلي گريه ميكنن بچه ها ولي خيلي زود خوب ميشن نگران نباش 

خدا کنه 🤲

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

یکساعت گریه کرد و روز اول سخت بود اما بعدش بهتر شد.دکتر ی ژل بی حس کننده داد ک وقتی بیقراری میکنه بزنیم روی موضع.البته پسر من یکساله بود.اگر بچتون کوچیکتر باشه کمتر اذیت میکنه.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
2714
فقط با همون جیش اول گریه کرد یه ذره هم اون اولش خوبه که تو همون نوزادی ببریش نگران نباش اصلا

پسرم دوسال و نیمه هست همه چی حالیش میشه من طاقت همون موقع که ختنه میکنن رو ندارم 

بزار یکی بالا سرش باشه تو نمون

من که اصلا دل ندارم بالا سرش باشم ولی میدونم انقد گریه میکنه  و مامان مامان میگه که برم پیشش

چرا اینقد گذاشتی زمان بگذره 

دلم نیومد ، الانم دکتر واسه بیستم نوبت داد خودم گفتم بیست   پنجم،  اصلا دلم نمیاد 

بیهوشش نمیکنن بالای یکساله؟

بیهوش که نمیکنن اما دارو خواب آور میدن بیحال میشه 

2706