2737
2739
عنوان

واسه ختنه پسرم دارم دق میکنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 86 پست
پس چرا گذاشتی بزرگتر بشه اگه میخوای بیهوش کنی

میگم دلشو نداشتم، اگه دست من بود که می گفتم اصلا ختنه نکنن 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب دكترش ميگفتين بيهوش كنه بچه رو اونوقت بچه اروم خوابيده اونا كارشون راحت انجام ميدن و دردم حس نميكن ...

مثل اینکه بیهوشی قدغن شده دیگه نمیتونن بیهوش کنن، فقط بی حس میکنن و خواب آور میدن

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2731
منم پسرمو ختنه نمیکنم، ۲ ماهشه، حق داری

امروز رفتم مطب یه بچه پنج شیش ماهه رو آورده بودن ختنه کردن انقد این بچه گریه کرد اشک منم در اومد، اما مادرش یه قطره اشک هم نریخت خوش بحالش حالا من از الان دارم گریه میکنم و اعصابم داغونه

2740
مثل اینکه بیهوشی قدغن شده دیگه نمیتونن بیهوش کنن، فقط بی حس میکنن و خواب آور میدن

اخي اينجور ك درد و حس ميكنه من بچم دوماهش بود ختنش كردن چون خيلي كوچيك بود با بيحسي انجام دادن تا ي ساعت خيلي گريه كرد ولي بعدش ديگه اروم شد

دنيا اگر عدالت داشت مرد هم بكارت داشت💟
عزیزم این کارت مهربونی نیست در حق پسرت ظلم کردی باید وقتی نوزاد بود میبردی پوستشون لطیف تر بود درده ...

نه عزیزم همیشه درد داره، عذاب وجدان بهش نده  ، اتفاقا میگن بهتره بچه قبل از یکسال و نیم هیچ درد شدیدی رو حس نکنه، برای مغزشون خوب نیست

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
عزیزم این کارت مهربونی نیست در حق پسرت ظلم کردی باید وقتی نوزاد بود میبردی پوستشون لطیف تر بود درده ...

نگووو، اون موقع که سرمم میزدن نمیزاشتم ببرنش

امروز رفتم مطب یه بچه پنج شیش ماهه رو آورده بودن ختنه کردن انقد این بچه گریه کرد اشک منم در اومد، ام ...

سنگدلن عزیزم، الهی راحت و خوب انجام بشه براش، کادو براش بخرید بعدش جایزه بدید بهش بچه خوشحال بشه 

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
اخي اينجور ك درد و حس ميكنه من بچم دوماهش بود ختنش كردن چون خيلي كوچيك بود با بيحسي انجام  ...

منم واسه همین خیلی ناراحتم، بچم یه بار یک سال و نیم بود زمین خورد لبش پاره شد از داخل، لبشو با بی حسی بخیه زدن یعنی من مردم و زنده شدم واسه همین یادم به اون شب میاد و فک میکنم قراره پسرم دوباره اونجور درد بکشه و گریه کنه دیوونه میشم 

2706