2733
2734
عنوان

پدرشوهرم به نام من ماشین ثبت نام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شاید میخوان طی یک مهمانی سوپرایز تقدیمت کنن......کمی صبر و کمی دل خوش

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
خودت رو بزن به کولی بازی وبه زور ازشون بگیر 

آخه اگه اینکارو کنم میگن چه ندید بدید بازی در آورد..من خونه بابام ماشین داشتم و عقده ماشین ندارم الان حرفم بی احترامی به من ۹ سال پیش و الانم که منو پشممممم حساب کردن ک حتی بهم بگن..برادر شوهرم.میگه رمز دوم کارتت رو بده برای ماشین..من یهو گفتم.چی کی

2731

خوب ازشون پول بگیر

ما به سه نفر گفتیم واسمون ثبت نام کنن 

اگه اسم هرکدوم دراومد ۵تومن بهش میدیم غریبه هم نیسن! دوتا عمه ام و زنعموم

خودم هنوز گواهینامه مو نگرفتم وگرنه به اسم خودم ثبت نام میکردم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
آخه چرا وقتی ماشین دارن شانس ما بی ماشینا رو کم میکنن 😭😭😭😭

دقيقا خيلي اين طرح مسخره ست

ما خودمون ماشين داريم ولي با اينكه شرايطشو داشتيم ديگه ثبت نام نكرديم

بايد واقعا حق به حقدار برسه

مردممون دنبال چين ك بهم رحم نميكنن

بيا اين پدر شوهر استارتر حتي ب عروسش نگفته رفته ب اسمش يواشكي ثبت نام كرده

بابا چخبرتونه

ب كجا چنين شتاباان

ديش ديري ديرين ماشالله
2740
دقيقا خيلي اين طرح مسخره ست ما خودمون ماشين داريم ولي با اينكه شرايطشو داشتيم ديگه ثبت نام نكرديم ...

چی بگم ما خیلی ماشین لازمیم و اگه اسممون در نیاد دیگه نمیتونیم چیزی بگیریم کاش همه رعایت حال بقیه رو میکردن 😔😔😔

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
وا مگه میخاد طلاق بگیره که این راهکارو میدین بهش؟! یه چی میگینا!

درسته من دارم زندگی میکنم هر روز باهم چشم تو چشمیم نمیخام یه جوری رفتار کنم که بگن چه فرصت طلب بود فقط مسخام نشون بدم که باید منو در حریان میزاشتن از من کسب اجازه میکردن شوهرم با.من.مشورت میکرد و اینکه الان من در اولویت بودم اگه واقعا پولشون زیادی کرده ک سه تا ماشین داشته باشن

این چه نوع فروختن ماشینه که خودروسازها انتخاب کردن .؟ اخه قرعه کشی برای ماشین .مردم ما خیلی باهوشن البته هوش منفی باز این دلالها یه راهی پیدا میکنن که حق به حقدار نرسه .واقعا ادم نمیدونه چی بگه به این نوع سیستم مدیریتی !!!!

چی بگم ما خیلی ماشین لازمیم و اگه اسممون در نیاد دیگه نمیتونیم چیزی بگیریم کاش همه رعایت حال بقیه رو ...

متاسفم عزيزم

كاري نميشه كرد مردم بايد به فكر همديگه باشن

اين  فروش ويژه واسه كسايي مثل شماست كه با شرايط خاص بتونيد به ماشين برسيد نه اونايي كه كلي ثروت و سرمايه دارن ولي باز به فكر ثروت اندوزي هستن

دوشنبه و چهارشنبه سوره تكاثر بخون و نماز حاجت به نيت امام جواد(ع)

ان شالله به خواسته ت ميرسي

اگه به ماشينت رسيدي واسه منم دعا كن❤️

ديش ديري ديرين ماشالله
2706