2733
2734

پدرشوهرم بنام من ماشین ثبت نام کرده که زیر پای خودش باشه  یعنی از گواهینامه من بدون اطلاع و نظر من توسط شوهرم استفاده کردن چون بنام خودشون ماشین دارن دیگه نمیتونن ثبت نام کنن این یکی رو بنام من میخان بخرن..اما من فقط مترسک هستم..از طرفی ناراحتم چون من از دهن مادرشوهرم شنیدم و همه میدونستن جز من از طرفی شاید من خودم میخاستم بنام خودم برای خودم ماشین بگیرم و این فرصت منو خراب کردن برای خودشون و از طرفی پدرشوهرم تو قباله من ۹ سال پیش یک دستگاه ۲۰۶ نوشت که قید شد تا قبل جشن عروسی برام میخره که کلا زدن زیرش و جالبه این ماشین که الان ثبت نام کرده بنام.من ۲۰۶ هستش..میخام بدونم اینا خودشونو زدن به نفهمی یا منو نفهم حساب کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اصلا بذار ببینم  برنده میشی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706