2737
2739
عنوان

پدرشوهرم به نام من ماشین ثبت نام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 66 پست

میخام ببینم اصن یادشون هست چه چیزی تو قباله من نوشتن و امضا کردن یا خودشونو زدن به خریت...جالبه اون ماشین رو به شرط به عنوان هدیه پدرشوهر هنگام جشن عروسی قید کرده بودن بعد موقع عروسی بابام گفت که دخترم ماشینو تهیه کردن منم گفتم بابا من خبری ندارم و فردا مادرشوهرم اومد گفت مامان الان خرج عروسی و مبلمان و رهن خونتون بالا شده اگه میشه ماشین باشه برای یکی دو ماه دیگه..منم گفتم این چ حرفیه و دیگه از اون موقع رفت ک رفت..و یکی نیست ب مادرشوهرم بگه زنیکه یادت رفته چطور التماس میکردی

متاسفم عزيزم كاري نميشه كرد مردم بايد به فكر همديگه باشن اين  فروش ويژه واسه كسايي مثل شماست ...

ممنون عزیزم تو رو خدا با دل پاکت دعا کن برامون 😘😘😘

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخام ببینم اصن یادشون هست چه چیزی تو قباله من نوشتن و امضا کردن یا خودشونو زدن به خریت...جالبه اون ...

به نظرم براشون بامبول دربیار اگه کارتی چیزی لازم داشتن نده بهشون

یا اگه میتونی برو به پدرشوهرت بگو شنیدم ۲۰۶ به نامم ثبت نام کردی این همون ماشینه که تو قبالم ذکر شده بود؟؟

2728
وا مگه میخاد طلاق بگیره که این راهکارو میدین بهش؟! یه چی میگینا!

خب چرا باید بدون اجازه طرف برن ب اسمش ماشین بگیرن اینکار دزدیه...نگفتم ک حتما انجام بده ی پیشنهاد بود😅

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿