2737
2734
عنوان

نامزدم منو به مسخره گرفته کثافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 67 پست

ینی چون گوشی نگرفتن گفتید خداحافظ؟حالا نگیره ولش کن 

ولی اینکه اینقد سرخود رفتار میکنه و گستاخانه جواب میده حتما یه تذکر جدی بهش بدین ک فردا روز تو زندگی زبونشون دوبرابر نشه😏

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یا پول نداره یا خسیسه درهردو حالت نمیخای کناربیای اگه همین الان بپیچ برو

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

اگه هنوز دوس پسر ته ک خب سرکارت گذاشته ی حرفی زده ی وعده الکی داده ک به چیزی ک میخواد برسه اگه شوهرته و این کارو کرده بنظرم باید ی جوری رفتار کنی ک متوجه اشتباهش بشه در ضمن تو نباید مقابل شوهرت باشی بایذ کنارش باشی و اگه واقعا نداره درکش کنی نکه بهش بگی کثافت 

کات کن اصلا 😡چ معنی میده  دختر خووووب برا چی ناراحت شدی اخه  حتما نتونسته پول جور   ...

ن از لج من میگه اول گف تا هفته دگ میارم منم گفتمش جرعت داری نیار اونم اینو گف

2738
ن از لج من میگه اول گف تا هفته دگ میارم منم گفتمش جرعت داری نیار اونم اینو گف

از نظر مالي خودتون رو محتاج دوست پسر نكنيد 

فكر نكنه ميخوايد ازش بكشيد 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
نمدونم من ک خیلی لجبازم اگ ی نفر این کارو بام کنه جواب نمدم تا چن روز ک اون مسخره بزیشو از حلقش در ب ...

منم لجبازم اونم لجبازه به نظرت چیکار کنم  پیام داد جوابشو ندم ؟؟یا بلاک کنم احه انلاینیمو میبینه تو واتساپ