2737
2734
عنوان

نامزدم منو به مسخره گرفته کثافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن از لج من میگه اول گف تا هفته دگ میارم منم گفتمش جرعت داری نیار اونم اینو گف

با این لحن صحبت کردن منم بودم نمیاوردم....چه تعهدی داره نسبت به تو؟؟؟؟وقتی نه عقد هستید نه لااقل از طرز صحبتت مشخضه تعهد اخلاقی ام نداری نسبت به اون

منم لجبازم اونم لجبازه به نظرت چیکار کنم  پیام داد جوابشو ندم ؟؟یا بلاک کنم احه انلاینیمو میبین ...

ن عزیزم بلاک خیلی زشته😑

بنظرم باید ازت معذرت خاهی کنه و قول بعدا بگیره 

شاغله ؟!  چند وقته كه باهميد

اره همش سر کاره بعد ب من ک میرسه میگ پول ندارم من گفتم گوشی آ50 میخام گف پول ندارم من هی قر زدم تا بلخره گفتم باشه یه ارزون تر بیار ولی خراب شد پا خودته بعد الان من گفتم تا 2هفته دگ منتظرم گوشی بیاری جرعت داری فقط نیار اخه خدش گفته بود تا 2هفته دگ میارم الان میگ پول ندارم اشتباه کردم گفتم نمیارم هرکار دلت خاس بکن منم گف باشه خدافظ اونم گف بسلامت .😐😐نمیدونم حالا چکارش نم ..6..7ماهه

2740
ن عزیزم بلاک خیلی زشته😑 بنظرم باید ازت معذرت خاهی کنه و قول بعدا بگیره 

واخه این همش حرفه یه حرف میزن چن روز بعد میگ اصلا نمیخرم ..من چی بهش بگم اگ پیام داد میخام جوابشو ندم

اره همش سر کاره بعد ب من ک میرسه میگ پول ندارم من گفتم گوشی آ50 میخام گف پول ندارم من هی قر زدم تا ب ...

خيلي طلبكاري ازش 

لحنتون خيلي بده 

هيچ كس خوشش نمياد 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي