2733
2734
عنوان

نامزدم منو به مسخره گرفته کثافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 67 پست
خيلي دوستانه ميگم اخلاق و لحنت رو درست كن  ميگي اخلاقمه ....اخلاقت خيلي بده  اخلاق بد رو ...

ای بابا خب از بچگی اینجور بودم لجباز بودم نامزدمم لجبازه واسه همین همش قهرو دعوا داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخام درست بارش بیارم باید ازم حساب ببره نباید رو حرفم حرف بزن 

پس اینجوری حتی یکی هم آقا و مطیع باشه فرارمیکنه سطحی فکر نکن اولا اخلاق خیلی مهمه وقتی ازش طلب داری و اینجوری رفتارمیکنی صددرصد پولشو خرج نمیکنه وقتی یه مدت این رویه درپیش گرفتی جواب نداد حتما یه اشکالی تو کارت بود

لطفا افراد بی ادب و عقده ای و خشکِ مذهب ریپلی نکنن ! باتشکر کاربر تعلیق شده😒👍🏻
2731
ای بابا خب از بچگی اینجور بودم لجباز بودم نامزدمم لجبازه واسه همین همش قهرو دعوا داریم

موفق باشي 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
من میخام درست بارش بیارم باید ازم حساب ببره نباید رو حرفم حرف بزن 

یا خدا این چه حرفیه مگه خدای ناکرده برده است 😳شما اگر قرار باشه بین یک پادشاه و یک برده یکی رو برای ازدواج انتخاب کنید کدومو انتخاب میکردید .

به همسرتون احترام بزارید تا خودتون با ارزش باشید .همسرتون اگر مرد بزرگ و بااقتداری باشه شما که همسرشید سرافراز میشید. به قول قدیمیا احترام مسجد دست متولیشه .

خب چیکارش کنم به نظرت 

اتمام حجت 

بگو بدت میاد بگو اگر تکرار بشه برخورد میکنی 

ولی حالا اگر نداره پول خب فشار نیاید بیاری دیه شاید برا همین عصبی شده و اینجوری گفته

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2740