2733
2739

بیاید درباره لباس و دسته گل عروسی حرف بزنیم با چه اهنگ هایی میخواین برقصین 

جهیزیه تون اماده س ؟ 

من خودم میخوام با اهنگ نفسم لیلا فروهر و زندگی با تو از معین برقصم 

عروس دسته گلی که دوست دارمم هم میزارم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ک تو تابستون بود عروسیم...لباس عروست پوشیده نباشه ک میپزی...شنلتو توری بگیر گرمت نباشه...من با پری دریایی رقصیدم

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐

خوشبخت بشی شهر ما که یک روز تالار هارو باز کردن عروسی بگیرن مردم فرداش دوباره همه تالارهای.شهر بسته شد بخاطر همون یک روز بازگشایی آمار به شدت بالا رفت متاسفانه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
من میخوام با اهنگ تازگیا سامی بیگی برقصم رقصم بلد نیستم از محبوبه دنس چندتا رقص و حرکت دانلود کردم ا ...

عه منم اون رقص دارم ، احساس میکنم یکم تند میرقصه ، شایدم من نمیتونم تند برقصم برای همون اونجوری فکر میکنم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
خوشبخت شی 😍

مرسی عزیزم

پیشاپیش

عروسیت مبارک ،منم قرار برا عروسی با آهنگ نفسم برقصم باش زیاد تمرین کردم خیلی قشنگع،دسته گل هم رز قرمز 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
منم ۱۸ مرداد هنوز هیچ کار نکردم تازه از دیروز با مامانم رفتیم بازار برا جهیزیه😂

عجب عروس ریلکسی