2733
2739
عنوان

کیا عروسیشون تابستونه بیاید کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 72 پست
من یه کوچولو توپرم قدم هم زیاد بلند نیس  اینجا بهم گفتم لباس عروس این مدلی ادم چاق نشون میده&n ...

اره عزیزم.خاستم یه کم پر نشونم بده.و اولش خاستم یقه قایقی و دلبری اینا بردارم ک دیدم خیلی تکراری شده

اره این مدل جدیدتره 

البته بستگی با اقا داماد هم داره ، من این مدلی بپوشم تپل تر از شوهرم دیده میشم 😐

ولی فک کنم برای قد و وزن تو خوب باشه

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره این مدل جدیدتره  البته بستگی با اقا داماد هم داره ، من این مدلی بپوشم تپل تر از شوهرم دیده ...

بهت درخواست دوستی میدم ، تو تاپیک های عروسی منم تک کن عزیزم

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
اره این مدل جدیدتره  البته بستگی با اقا داماد هم داره ، من این مدلی بپوشم تپل تر از شوهرم دیده ...

لباسای استین دار برات خوبه.و خوشگلم هستن خیلی.فقط تابستون گرم میشههه😢لباس عروس منم سنگینهه.

2731
2738
سلام عزیزا  منم تالارو همچیو رزرو کردم آخر مرداده عروسیم  تالارای شهرمونم باز شده  ...

اقوام نزدیک میان ، البته اگه شهرتون وضعیتش سفید باشه

استارتر چن سالته؟چن وقته نامزدین؟جهازت امادست؟🙈

خودم متولد ۷۸ نامزدم ۷۲ 

اسفند ۹۷ عقد کردم 

اره تقریبا پرده اتاق و سرویس پذیرایی و اگه کمد دیواری نداشته باشیم کمد میخرم ، بقیه کامل تقریبا 

لباسای استین دار برات خوبه.و خوشگلم هستن خیلی.فقط تابستون گرم میشههه😢لباس عروس منم سنگینهه.

اره انتخاب خودمم استین داره 

دیگه چه میشه کرد مجبوریم تحمل کنیم 

باید لباسی انتخاب کنیم که زیاد بلند نباشه برامون و دنباله نداشته باشه که خیلی سنگین نشه 

خودم متولد ۷۸ نامزدم ۷۲  اسفند ۹۷ عقد کردم  اره تقریبا پرده اتاق و سرویس پذیرایی و اگه ک ...

خوشبخت شی عزیزم.ایشالا تااخر عمرتون کنارهم عشق کنید.لحظه لحظه زندگیتون پر از عشق و حال خوب باشه.سلامت باشین😍😍

خوشبخت شی عزیزم.ایشالا تااخر عمرتون کنارهم عشق کنید.لحظه لحظه زندگیتون پر از عشق و حال خوب باشه.سلام ...

ممنون عزیزدلم ایشالله همه ی عروس دوماد ها خوشبخت و شاد باشن و تا اخر عمر با ارامش کنار هم بگذرونن و به چیزایی که میخوان برسن