2737
2739
عنوان

کیا عروسیشون تابستونه بیاید کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 72 پست
پیشاپیش  عروسیت مبارک ،منم قرار برا عروسی با آهنگ نفسم برقصم باش زیاد تمرین کردم خیلی قشنگع،دس ...

کلاس رقص رفتی ؟؟؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشبخت بشی شهر ما که یک روز تالار هارو باز کردن عروسی بگیرن مردم فرداش دوباره همه تالارهای.شهر بسته ...

عزیزم ما فقط داریم اماده میشیم و برنامه ریزی میکنیم هر وقت ایشالله بیماری قابل کنترل شد و تالار باز شد عروسی میگیریم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
2740
مگه میشه عروسی گرفت؟ کسی میاد ینی؟

فعلا داریم برنامه ریزی میکنیم و منتظر شرایط بهتر شه😊

کلاس رقص رفتی ؟؟؟

ن من خودم از بچگی رقصم عالی بوده با آهنگ ها سریع هماهنگ میشم شهر ما اصلا کلاس نداره

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
من میخوام با اهنگ تازگیا سامی بیگی برقصم رقصم بلد نیستم از محبوبه دنس چندتا رقص و حرکت دانلود کردم ا ...

واااای من اصلا دوس ندارم رقصشو.نامرتب میرقصه بدون برنامه.

رقص فروزان و ببین.فروزان دنس تو یوتیوب

ن من خودم از بچگی رقصم عالی بوده با آهنگ ها سریع هماهنگ میشم شهر ما اصلا کلاس نداره

منم با کلیپ تمرین میکنم بنظرم رقص اونقدرا ارزش نداره که بابتش بخوای پول بدی البته کسی که رقصش خوب نباشد میتونه بره کلاس ، من رو لباس عروس خیلی حساسم