2733
2734
عنوان

کیا عروسیشون تابستونه بیاید کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 72 پست
اره یذره تند میرقصه

به نظرم حرکت پاش ریتم تند میکنه میتونی اونو تغییر بدی 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
میخوای دکور آشپزخونه و پذیرایی و اتاق خوابت چه رنگی باشه؟؟

اشپزخونه رو سفید و زرشکی میخوام بگیرم 

پذیرایی هم سفید و ابی احتمالا 

اتاق خواب هنوز نمیدونم 

من هنوز تقریبا هیچی نخریدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخر فروردین بود عروسیم کنسل کردیم..

انداختیم ۲۶ تیر همه چیمونم امادست ایشالا ک عروسی بگیریم 

با اهنگ سامی بیگی تازگیا یا شب رویایی میرقصم 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2731
سلام خانما تابستون تالارها باز میشه؟شما رزرو کردین؟

ما هنوز رزرو نکردیم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
واااای من اصلا دوس ندارم رقصشو.نامرتب میرقصه بدون برنامه. رقص فروزان و ببین.فروزان دنس تو یوتیوب

اینستا یا تلگرام نداره منم سبکشو دوس ندارم بعضیاشو خودم میزنم بعضی حرکتارم از اون یاد میگیرم ولی مجبورم چون رقص بلد نیستم و با اهنگیم که میخوام فقط انگار این رقصیده هرچی سرچ کردم

چون هیچی معلوم نیست دل و دماغ انجام هیچ کاری رو ندارم

همون! چون خودمم جشن نداشتم دلم میخواست یه جشن خودمونی کوچیک بگیریم البته سر خونه زندگیمونیم ولی واسه یادگاری...بعد دیدم اینجوریه از فکرش اومدم بیرون...شانس ندارم من😕

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

هر آهنگی ک باش میخوای برقصی خوب باید بش گوش بدی ،متمرکز ب رقص باشی ب ریتم آهنگ برقصی،هوا نشی ن خیلی یواش ن خیلی تند ،ی لبخند ناز هم داشته باشی با آهنگ همخوانی نکنی 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2740
لباستون رزرو کردین؟؟ عکسش دارین؟؟

نه هنوز به مرحله رزرو چیزی نرسیدم ولی انتخاب کردم که چه مدل لباسی میخوام

اینستا یا تلگرام نداره منم سبکشو دوس ندارم بعضیاشو خودم میزنم بعضی حرکتارم از اون یاد میگیرم ولی مجب ...

خب یه سری حرکات یاد بگیری میتونی رو هر اهنگی پیاده کنی.من کلی گشتم واقعا فروزان خوب میرقصه .باز ببین 

بچه ها خاهش میکنم بزارین بیماری ی گلی ب سرش بگیره من فردا عقد یکی ار فامیلاس همه زنگ میزنن فوش میدن. خوب حقم دارن ۳ ماه همه فرنطینه بودیم بعدب زور میخوان ببرنمون عقد

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)