2733
2734
حالم خیلی خوبه  جوونم بیشتر شده  مو و ناخنم عالی شده  همه چی خوبه آخه

حسابی شوهرت تو حاملگی تمام کاراتو کرده خوش گذشته بهت

تنبل  الان از کارای خونه میخوای در بری برا همین دوباره میخوای

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم خیلی خوبه  جوونم بیشتر شده  مو و ناخنم عالی شده  همه چی خوبه آخه

از درون بدنت اطلاع داری؟😐😐

اسی حس میکنم زیادی ساده ای😐

2728

منم.چندم زایمان کردی؟

من ۱۴ فروردین.

اتفاقا من ب دکترم گفتم و اون مخالف نبود...هیچی...جلوگیری نکن...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
اینم بگم بارداری و زایمان به شدت سختی داشتم 

وای چه حس عجیبی داری میشه بگی دلیلت چیه که دوست داری باز حامله شی

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
اين دنيا رو با زايشگاه اشتبا گرفته تو كار ديگه اي جز زاييدن بلد نيستي؟

خدای من چقدر لحنتون بده واقعا که

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2740
واقعا میگی  خیلی دلم میخواد  دارم از خواستنش دیونه میشم

خب این نوزادی که الان داری از شیر محروم میشه. چطور دلت میاد

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
حالا مطمنم تا ده سال دیگم بچه نمیاری ولی من ک شب تا صبح دعا میکردم خدایا این دیگه اخرین بچم باشه ناخ ...

مگ چن تا بچه داری؟

ناپلئون بناپارت :یک کورد را میتوان کشت ولی نمیتوان شکستش داد.  
بچه ات ۵۰ روزشه؟؟؟ وااییی تو چ صبری داریبییییییییی  چ بی خیالییییییییییییییی ابجی من یروز بع ...

خدا نکشتت همون روز زایمان نبود ؟!

بپرس احتمالا داری اشتباه میکنی

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

میگن زمانای گذشته یه مادر و دختری از یه جایی عبور میکردن...تو راه یه جوی آب بوده دختره که میپره از روش م..ی..گ...و...ز..ه...یهو مامانش میگه بچه اولت پسره..میگه مامان یه گ..و..ز دیگه هم بدم دومی هم پسر بشه...مامانه میگه تو اول همین گ.و.ز اولیو بزرگ کن بعدا فکر بعدی باش...

ببخشی عزیزم این مثالو زدم محض خنده بود......فکر بدن خودت باش..داغون میشی ها..

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2706