2726

خیلی گناه داره منم مثل تو شیربه شیر دوست داشتم خیلی هم اصرار داشتم اما بنابه دلایلی نشد الان پسرم دوسالشه ومن واقعا خداروشکرمیکنم که نشد چون بچه واقعا تا دوسال به شیر واغوش مادر به طورکامل نیاز داره وواقعاظلم بزرگیه بهشون ولی اختلاف سنی سه سال به نظرم خوبه یعنی دوسالش شد بارداربشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه  هنوز رابطه کامل نداشتیم  دکتر گفته بعد دو ماه رابطه داشته باشین

اگه مامانم دستش بهت می رسید میزد نازات می کرد

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بچه ات ۵۰ روزشه؟؟؟

وااییی تو چ صبری داریبییییییییی 

چ بی خیالییییییییییییییی

ابجی من یروز بعد زایمانش اقدام‌کرد برا بچه دار شدن 😏

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
واقعا میگی  خیلی دلم میخواد  دارم از خواستنش دیونه میشم

اسکل شدی اثرات بی هوشیه

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

دقیقن منم همچین فکری دارم میگم بعد سه چهار ماه برم دارو بدن دوقلو باردارشم:-\ مامانم میگ هنوز همینو بزرگ کن بعد

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
حالم خیلی خوبه  جوونم بیشتر شده  مو و ناخنم عالی شده  همه چی خوبه آخه

موفق باشید 

2706