2737
2739
عنوان

دلنوشته .....❤

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 20 پست
خب نمیتونم به خودم حق بدم یعنی بلد نیستم چطوری باید این کارو بکنم. من حتی نمیدونم چی خوشحالم میکنه ک ...

اول به این باور برس که همه ،همه جی تموم نیستن همه ی ادما خوبی ها و بدی هایی دارن اشتباه میکنن خطا میرن همیشه بهترین نیستن ..با خودت دوتا دوتا چهارتا کن ببین واقعا ادم بی عیب سراغ داری ... تو اینقدر روی نقاط منفی خودت تمرکز کردی و نقاط مثبت بقیه رو پررنگ کردی که فکر میکنی بهترین نیستی ... میتونی یه کاغذ برداری و همه چیز ریز و درشت خوبی هاتو بنویسی .. یه بار خودتو از نگاه خودت ببین ... مثلا بنویس خوبی های من ؛ 

مهربونی ؟ بنویس .. قشنگ میخندی بنویس ، دل رحمی بنویس ، اشپز خوبی هستی یا خونه داریت خوبه بنویس ، میتونی سنگ صبور ادما بشی همه رو بنویس همه چیوووو حتی ریز و بی اهمیت هارو ... ببین نگاهت به خودت واقعا چطوریه ... انقدرام که از خودت نااامیدی بد هستی یا نه ... 

مادرت یه زنیه که تو تربیت متفاوت بوده بچگی خودشو داشته و احتمالا خودش خیلی سرزنش شده ،حالا این جو و معیاری که اون توش بزرگ شده تعیین نمیکنه که تو ادم ب درد نخوری هستی ... اون ادمی که تو خودتو از نگاه خودت دیدی ،اون تویی ...

اول به این باور برس که همه ،همه جی تموم نیستن همه ی ادما خوبی ها و بدی هایی دارن اشتباه میکنن خطا می ...

این راهو رفتم همه خوبیامم نوشتم آدم بدی نیستم اما آخرش میرسم به اینکه خب که چی؟ نه ارشد خوندی، نه سرکار رفتی نه موفقیت خاصی داری نه استقلال مالی داری، پس بی عرضه ای جرات حرف زدنم نداری، یکی بهت یه چی بگه تپش قلب میگیری و دست و پات میلرزه اینم از زندگی متاهلیت بقیه خوبیات به هیچ دردی نمیخوره

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😍😍😍

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
این راهو رفتم همه خوبیامم نوشتم آدم بدی نیستم اما آخرش میرسم به اینکه خب که چی؟ نه ارشد خوندی، نه سر ...

انسان به درد بخور بودن به ارشد داشتن نیست واقعا .... شاید تعریفت از انسان بودن ، متفاوت باشه ...

2731
انسان به درد بخور بودن به ارشد داشتن نیست واقعا .... شاید تعریفت از انسان بودن ، متفاوت باشه ...

نه منظورم از ارشد اینه هیچ موفقیت و دستاورد خاصی تو زندگیم ندارم، وگرنه انسانیت که اصلا به این چیزا نیست

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
نه منظورم از ارشد اینه هیچ موفقیت و دستاورد خاصی تو زندگیم ندارم، وگرنه انسانیت که اصلا به این چیزا ...

چی بگم .... انشالله خدا دلتو اروم کنه