2737
2739
عنوان

یکی از رازهامو به همسرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 77 پست
اینم یادم رفت بگم اخرشم اومد به شوهرم گفت خواهشا خوشبختش کن شوهرم گفت ایییین چی مبگه گفتم چمیدونم دی ...

🤣🤣🤣🤣حالا شوهرت به حرفش گوش داد خوشبختت كرد؟ 

واي بيچاره همسايه بود؟ از كجا پيدات كرده بود؟ ديگه نديديش بعد ازدواج؟ همسن و سالت بود؟ 

شاید اوتی ک شما میگی روانی بود وای این عاشق بود من گفتم دیونه شما باور نکن آدم حسابی بود عزیزم نه خل ...

کسی که رگ بزنه صد درصد یچی از عقلش کمه منم خواستگار خوب خیلی داشتم ولی هیچکدومو نگفتم چون شوهرم خیلی حسوده پسر دایی مامانم خواستگارم بود شوهرم میدونست یعنی تو همه مراسما ما اعصاب خوردی داریم که میگه نریم بعد ۹ سال زندگی من از دهنم پرید گفتم راستی هلند درس میخونه بیا و ببین چه اداهایی که در نیاورد میگفت بمیره الهی به تو چه که کجا درس میخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نباید چیزی پیش شوهرت بگی،من خیر سرم شوهرم کردم که همدم داشته باشم،رازدارم باشه ،اما الان باید حتی دستشویی رفتنمو هم قایم کنم،لعنتییییییی خیلی دهن لقه،آب بخورم عالم و آدم میدونه،بیچارم کرده دقیقا چش بازارو درآوردم با این شوهر کردنم😒🥶

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست♥️،جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است😌
کسی که رگ بزنه صد درصد یچی از عقلش کمه منم خواستگار خوب خیلی داشتم ولی هیچکدومو نگفتم چون شوهرم خیلی ...

آخی😂

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2742
🤣🤣🤣🤣حالا شوهرت به حرفش گوش داد خوشبختت كرد؟  واي بيچاره همسايه بود؟ از كجا پيدات كرده ...

بد نیست شوهرم جفتمون اخلاقای خاص زیاد داریم خدایی هرچی باشه سگش شرف داره به اون دره پیت نه شوهرم همسایه دیوار به دیوارمون بود این پسره اصلا معلوم نبود از کجا پیداش شده بود نه دیگه ندیدمش کلا ببینمم یادم نمیاد دیگه بعد این همه سال 

2740
بد نیست شوهرم جفتمون اخلاقای خاص زیاد داریم خدایی هرچی باشه سگش شرف داره به اون دره پیت نه شوهرم همس ...

واي ولي اون ببينه يادش مياد تورو هاااا🤣🤣🤣

فكر كن تو عروسيت ميومد بازم زل ميزد بهت چي ميشداااا🤣🤣🤣

بیا دوتایی بریم خاک بیارم،شُلش کنیم بگیریم به سرمون ااااااه

خيلي بده هرچي ميگم سه سوت بعد مامانش خبر داره🙄منم سكوت اختيار ميكنم هيچي نميگم كه همه حرفام تو كل خانوادش پخش نشه

حالا من یکی از فامیلای خودشون خواستگارم بود،یه روز بدبختو انقدر زده بود که نگین،دلیلشم این بود که دیگه چشمش دنبال ناموس مردم نباشه،اصن یه وعضی دارم من با این😤🥴

همینکه خلو چلی مث این دنبالم بود واسم افت داشت 

رفتی بهش گفتی قیافت مثل بز میمونه؟

مسخره کردن  کسی و احساساتش وقتی انقد بهتون علاقه داره ،هرکی که باشه اصلا کار جذابی نیس.

من به رنگ صورتي باور دارم.باور دارم كه خنده بهترين سوزاننده كالري است.من به بوسيدن باور دارم.بوسيدن بسيار!من باور دارم آنگاه همه چيز به غلط از آب درآمد،قوی باشم.باور دارم كه دختران شاد،زيباترين دختران هستند.بر اين باورم كه فردا روز ديگريست و به معجزه يقين دارم.—ادري هپبورن
خيلي بده هرچي ميگم سه سوت بعد مامانش خبر داره🙄منم سكوت اختيار ميكنم هيچي نميگم كه همه حرفام تو كل خ ...

خیلی بده،من برا حال دلم ازدواج کردم که پناهم باشه شوهرم حالا همش استرس دارم که چی بگم چی نگم،

رفتی بهش گفتی قیافت مثل بز میمونه؟ مسخره کردن  کسی و احساساتش وقتی انقد بهتون علاقه دا ...

به جهنم که مسخره شد من بابا ندارم خدا میدونه چقدر تنو بدن منو مامانمو لرزوند شبا تا ساعت ۱۰ جلو خونمون کشیک میداد خو ما هم یه مرد تو خونمون نبود میترسیدیم میخواستم هرجور هست گورشو گم کنه

خیلی بده،من برا حال دلم ازدواج کردم که پناهم باشه شوهرم حالا همش استرس دارم که چی بگم چی نگم،

من كلا نميگم🤣

به خودشم ميگم البته، ميگم آلو توي دهنت خيس نميخوره من چطوري آخه حرفامو به تو بزنم. ميگه تو بگو من به هيچكس نميگم منم ميگم باااشه🤣

جديدا هم يه كاري ياد گرفتم كه حرصش ميدم اينجوري😆بهش ميگم راستي يه چيزي بگم؟ بعد ميگه بگوووو—ميگم هيچي ولش كن🤣🤣

يعني تا دو روز ذهنش درگيره 🤪

2706