2733
2734
عنوان

یکی از رازهامو به همسرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توضیح دادم ک چرا گفتم اصلا واسه پز دادن نبود میخواستم پز بدم تو تین چند سال میگفتم خواستم یوقت تو رو ...

حالا میذاشتی اون به روت می اورد بعد بهش میگفتی

میدونی خواهرجان اکثر مردا منطق و حرف حق حالیشون

نیست

2731
وا خو چرا گفتی چیزی که زیاده ازین روانیا یکی بود بیچاره خل وضع بود ۲ ماه دیوونم کرده بود مدرسه میرفت ...

یا مریم مقدس 😐

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
واي خدا خيرت بده خيلي قشنگ تعريف كردي كلي خنديدم از دستت☺️🤣❤️

فدات تازه کلی سانسور کردم داداش یکی از دوستامم که با ما میومد مامانم میرسوندش به داداشش گفته بود که یکی دنبالمون نیاد ریختن سرش زدنش ولی هنوز به خونه نرسیده بودیم باز خودشو رسوند بهمون شبا میومد جلو در خونمون تا ۱۰ شب تو ماشین زل میزد به در خونه بعد میرفت رسما دیوونه بود کاش حداقل تیپو قیافه داشت واقعا شبیه بز بود

واي خدا خيرت بده خيلي قشنگ تعريف كردي كلي خنديدم از دستت☺️🤣❤️

اینم یادم رفت بگم اخرشم اومد به شوهرم گفت خواهشا خوشبختش کن شوهرم گفت ایییین چی مبگه گفتم چمیدونم دیوونس

وا خو چرا گفتی چیزی که زیاده ازین روانیا یکی بود بیچاره خل وضع بود ۲ ماه دیوونم کرده بود مدرسه میرفت ...

شاید اونی ک شما میگی روانی بود ولی این عاشق بود من گفتم دیونه شما باور نکن آدم حسابی بود عزیزم نه خل و چل

2706