2726
عنوان

یکی از رازهامو به همسرم گفتم

1595 بازدید | 77 پست

امشب صحبت از فامیلهای مادرم شد اینکه بیشترشون تو عروسیم شرکت نکردن اونم به این دلیل که خواستگارام بودن و من جواب رد داده بودم هم پسرخاله هام هم پسر دایی و...

اینارو همسرم میدونست ولی رازی ک بهش گفتم از ی نفر بود ک ی خواستگار معمولی نبود اونم فامیل مادرم بود واقعا دیونه بود ی دیونه واقعی ک تا مرز خودکشی رفت بعد ازدواجم و اینارو همسرم نمیدونس و گفت چرا الان بهم گفتی و زودتر نگفتی ولی نمیدونم شاید نباید اصلا میگفتم بعدشم بهم گفت با این چیزایی ک تعریف کردی توقع داشتی بیان عروسیمون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب الان ک چی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خو مثن چرا گفی/: واقن درک نمیکنین مردا غیرت دارن؟

داشت کلاس میذاشت پیش شوهرش

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

میشه بگیر جریانشو .فضولم خودتونید😉

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید
2706