2752
2734
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76679 بازدید | 1659 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زیاد هست مخصوصا چند سال اخیر آنیسا و لاویسا و اویسا و...

از اسم هایی که گفتید اویسا یه اسم بسیار قدیمی داخل فر هنگ یونانه که خودتون می دونید اساطیر یونان چقدر قدمت دارند و اویسا هم یه اسم سانسکریته که با توجه به قدمت زبان سانسکریت نمی تونه اسم بی محتوایی باشه 

کلا خواستم بگم فقط من و شما معانیش را نمی دونم و اشنباع شدنشون هم قاعدتا به خاطر زیبایی و خوش تلفظ بودنش هست 

ما حق داریم چیزی را دوست داشته باشیم یا نداشته باشیم ولی اگر راجع بهش نمی دونیم می تونیم چیزی در موردش نگیم 

مثلا ماهین را من نمی دونم چه معنی می ده ولی ظاهرش قشنگه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
بگو منم نیلا دوست دارم اگه بده تادیرنشده بهم بگو😅😢😊

نه عزیزم یه چی دیگه میخواستم بگم☺☺☺

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
خب بگو اونی روکه میخواستی بگی.کنجکاوشدم😂

میخواستم بگم.من خیلی حسودم پروفایلت شبیه پروفایل قبل قبلیه منه😅😅😂😂

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈