1735
1765

؟؟به نظرتون به روز ترين اسم ها چيه؟

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم دنيامه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم خيلي😍١٧/٥

گلبرگ

لاوین

فقط 37 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به ارزومه  یه روز خوب  ///من یه دختر پروازی ام:همیشه عشق باشد همیشه برکت  ///مایلم اعضای بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم.باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد.///و در انتها تو میمانی و دنیای تو و فقط تو...///بعضیا اینقدر قشنگ دروغ میگن,ادم حیفش میاد باور نکنه !////  ی دوستی دارم 11 ساله دوستیم همسایه هم بودیم مث خواهر همیشه کنار هم. بعد  یکماه پیش برگشته میگه من تازه بعد از 11 سال فهمیدم تو منو خیلی دوسم داری بنظرتون با همچین دوستی چیکار باید کرد؟؟؟نه من اینو چیکارش کنم ؟؟؟؟

نگاه😍

انتقامِ شهید سلیمانی،فتحِ"قدس"است،این را از پرچمِ سرخِ"یا لثاراتَ الحسین"بر فرازِ مسجدِ مقدس جمکران فهمیدم✌🇮🇷❤متاسفانه هنوز نتونستم ب اون درجه ای برسم که  مذهَبی و مُحَجَبِهباشم چ بسا خیلیم شیطون و سَر بِ هوام😁✋ولی یه عشق و علاقه و ارادت خاصی نسبت به شهدا و امام خمینی(ره)،امام خامنه ای(مدظله تعالی) و علی الخصوصحاج قاسم(رضوان الله علیه) دارم❤🇮🇷ک خدارو شاکرم ک محبت همچین عزیزانی رو در دل من ❤قرار داده .آهان راستی یه چیز دیگه؛دینِ اسلامکامله ولی من نیستم پس معایبِ من رو ب دینم نسبت ندین🤠اگر از کامنت من و برخورد من ناراحت و رنجیده و آزرده خاطر شدین منو ب بزرگی خودتون عفو کنین✋❤میدونی؛هیشکی کامل نیس منم اخلاقِ بد دارم ...ب امید روزی ک کنترل رو وردارم  بزنم شبکه خبر زیر نویس خبر فوری نوشته باشه که🔴مهدیِ فاطمه ظهور کرد🔴#شهیدِ گمنام؛راستی هنوز مادرِ پیرت تو خونه منتظره چرا اینجا خابیدی؟؟؟ راستی مادر نصف شبا با گریه از خواب میپره چرا اینجا خابیدی ؟؟راستی بابات چن ساله دق مرگ شدو عمرش سر اومد خدا رحمتش کنه😔راستی کسی نیس مادرو حتی یه دکتر ببره چرا اینجا خوابیدی ؟؟شهید گمنام خودم میدوونم شرمنده ی پلاکتم😔💔 مدیون اشک فرزندِ بی پناهتم💔حق داری هر چی بگی ...تازه دارم کنار قبرت فکر دقایق میکنم💔 به روم نیار گلایه هاتو خودم دارم دق میکنم😢💔 باشه دیگه کلِ وَصیتات رو اجرا میکنم توفقط غصه نخور 😢باشه دیگه دعا برا یوسف زهرا میکنم تو فقط غصه نخور😢 باشه دیگه کاری برا غوغای محشر میکنم تو فقط غصه نخور💔باشه دیگه فکری برا اشکایِ رهبر میکنم😢✔ تو فقط غصه نخور✔#شهیدِ گمنام🇮🇷💔😢

تا حالا فکر کرده اید که هر پارچه مناسب لباس بارداری نیست ؟

اگه دنبال پارچه مناسب هستین کلیک کنید

1718

تمنا

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم😔میگن هرکی قشنگ تر میخنده شاد تره من همیشه میخندم اما غمگین ترینم همیشه به دردام میخندم که یکی ازیکی برام غمگینترینه نمیدونم دنیا بده یا ادماش بدن 😣😣 تو این روزا دلم واسه خودم تنگ شده واسه شیطنهاتم واسه روزای نوجوانیم که خیلی وقته فراموششون کردن تو این چند وقت یادم نمیاد کی از ته دلم بخندم که از شادی بوده همیشه درد و غم داشتم که بهشون خندیدم ای دنیا خدایا یه زیر نگاهی هم به ما بکن مشکلاتمونو اسان بگردان الهی امین

هانا .چون ب هانیه بیاد 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه 😍//ته_دیگ_با_قورمه_سبزی بودم  //استارتری که اینهمه برات تایپ میکنیم؛تهش نه لایک میکنی نه ریپلای ،خیلی بی تربیتی  //سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده...! قدر همو بدونیم🖤 /ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘//
1760

ماهین

سارای

از اسم های بی محتوای امروزی که اشباع شده خوشم نمیاد

منظورم اسم هایی که هرکس از خودش میسازه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
1665