2737
2734
عنوان

مادرشوهر و جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2152 بازدید | 69 پست
بگو هرکی هر چی میخره واسه خونه خودش میخره

بگو هرکس به اندازه توانش جهزیه میخره 

بعدشم چپ چپ نگاش کن و روتا اونور کن

یا وقتی داره این چرت و پرتارا میگه خودتا به ی کاری مشغول کن که مثلا اهمیت نمیدی یا پاشو برو اصن ازون جمع

سپرده ام دستت خودم را سپرده مادام العمر❤

خیلی ببخشید تی وی الان پونزده تومن ی چیز معمولیش یخچال خدا تومن اونوقت برا سه تیکه پنجاه داده. مادر شوهر میگه فلانی جهیزیه داد دویست تومن.اونا حتما شوهرشون ی یخچالو پنجاه تومن میخره ک جهیزیه انقدی میبرن.بازم معذرت قصد ندارم بگم کم گرفته یا هر چی کلا هر کی ب وسعش دیگه کوبوندن تو سر هم نداره این قضیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هم  بگو آره شوهر فلانی هم با صد میلیون وسیله خریده....ولی شوهر من ۵۰بیشتر نداره

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2728

من اصلا به مادرشوهرم نگفتم میخام چی بگیرم یا چی نگیرم ..شوهرمم به شدت پشتمه... 

تو هم با شوهرت هماهنگ باش اصلا نیازی نیست بهش بگی چی خریدی چی نخریدی ..به اون چه ربطی داره اخه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2740
توام شوهر ها و مادرشوهرای اون دخترها رو بزن تو سر مادرشوهر خودت😂 هی بگو فلانی چه عروسی براش گرفتن ...

🤣🤣وای یاد ی چیزی افتادم

ی بار داشتیم با مادرشوهر و پدرشوهر و شوهرم ی سریال میدیدم بعد ی صحنش مادرشوهرم گفت ببین چ عروس خوبیه منم گفتم اره چون مادرشوهر خوبی داره🙄😅

بعدش بنظرم حرفم بد بود ولی دلم خنک شد

باید از همون اول بهش نمیگفتی چه قدر میخوای هزینه کنی

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2706