2733
2739
عنوان

مادرشوهر و جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2152 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا من حوصله وسیله زیاد و زندگی شلوغ ندارم و طلا رو ترجیح میدم

منم درکت مبکنم معلومه مادرشوهرت از اون خاله زنک هاست حالا پسرش خونه و ماشین داره خونه بزرگ داره که میخوای جهیزیه زیاد و سنگین بچینه

2728
منم درکت مبکنم معلومه مادرشوهرت از اون خاله زنک هاست حالا پسرش خونه و ماشین داره خونه بزرگ داره که م ...

اره عزیزم شوهرم خونه و ماشین داره دوتاشونم متوسطن اما همه رو با زحمت خودش خریده نه مامانش

اعتماد به نفست بالا باشه اگه یکم بفهمن برات مهمه این حرفا دیگه ولت نمیکنن انقدر میگن تا دیوونه شی 

من تو جهیزیم همه چی داشتم ،جهیزیه دختر و نوه مادرشوهرمم هم دیدم چطور بود واقعا هم بیشترخریدم  هم جنس خیلی بهتر گرفتم مثلا اون موقع اونا میرفتن لیوان دستی ۴۰ ایرانی میخریدن برای من دستی ۲۰۰ خارجی بود من همه برقی هام بوش بود اوناجنس  چینی اون کل سرویس چوبش شد ۹ تومن برای من فقط مبلم ۲۵ تومن ،اون برای سرویس پذیرایی مهمونش ۱ تومن بود برای من ۵ تومن و بود دم دستیم ۲ تومن شده بود ینی خیلی فرق داشت چون خودم جهیزیه میخریدم در جریان همه قیمتها بودم باز چشمشون نمی دید میگفتن دختر ما خیلی جهیزیه داشت من تنها چیزی که نگرفتم چرخ خیاطی بود اونم مامانم چقدر بهم گفت بخر من خنگ قبول نکردم چون خواهرام داشتن در حد خشتک دوختن استفاده میکردن دیگه من نخریدم مادرشوهرم خودش کشت از بس گفت من چرخ خیاطی دادم من فلان سال چرخ خیاطی دادم دخترام راحتن ...هی گفت گفت دید برام مهم نیست عین خیالم نبود جلوش دیگه ول کرد ولی به شوهرم تک تک توضیح دادم تا بفهمه من خنگ نیستم 😏

2740

امروز منم مادر شوهرم داشت پیش پسراش میگفت فلان دختر جهیزیه زیاد اورد یخچال و وسایل سنگین عروسای من  چیز زیادی نیاوردن هر چند که  من جارو برقی لباسشویی گاز و .... پتو تشک وسایل اشپزخونه همه چی خریدم  منم بهش گفتم با اون سرسفره ای که شما دادین یه جارو برقی نمیشد خرید بعدش خودت واسه پسرات چی خریدی هیچی ندادی بهشون