2726
عنوان

مادرشوهر و جهیزیه

2145 بازدید | 69 پست

من عقدم شروع کردم کم کم دارم جهیزیه میخرم حدود صد تومن صد و ده تومن برا جهیزیه دارم شوهرمم حدود پنجاه تومن سه تا تیکه خریده...

مادرشوهرم دهنمو صاف کرده با حرفاش مخ سرمو خورده هی میگه فلانی ۲۰۰ ملیون جهیزیه فقط خودش اورده حالا جهیزیه همون فلانی سر جمع ۵۰ هم نبود یا هی به یکی از دخترا فامیل جلو من میگه جهیزیه تو الان کمش ۲۰۰ میارزه حالا دختره فامیلمون ۷ تا تیکه پا شوهرشه و بیشتر چیزارو شوهرش خریده هی میخواد دیگران رو بکوبه تو سره من اونم کسایی که واقعا اونجور نبودن و داره اغراق میکنه بخدا دیگه خسته شدم ازش اخه من میخوام هرچی میخرم برا خودم بخرم به این چه انقدر دخالت میکنه🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از این حرفا زیاده .

طرف یه دست چینی خریده بود ارزون   به همه گفت 25 میلیون دادم . اخرش دختر خالم عصبانی شد و گفت مگه از طلا درستش کردن ؟ دو سال پیش بود 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

توام شوهر ها و مادرشوهرای اون دخترها رو بزن تو سر مادرشوهر خودت😂

هی بگو فلانی چه عروسی براش گرفتن چه طلایی چه خونه ای...

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

از اول باید محترملنه بهش بفهمونب ک این وسایل اولیه زندگی تو و هنسرته ک پدرت لطف میکنه و میده. وظیفه هم نداره. و سما مطابق نیازهاتون تهیه میکنید. بعدشم نرخ ندید ب هم. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

از این به بعد هر چی خریدی قیمتو بیشتر بگو

یخچالت ۲۰ میشه؟ بگو ۳۰ خریدم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706