2733
2739
عنوان

مادرشوهر و جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2152 بازدید | 69 پست
خیلی ببخشید تی وی الان پونزده تومن ی چیز معمولیش یخچال خدا تومن اونوقت برا سه تیکه پنجاه داده. مادر ...

سه تا تیکه بهتریناست تو ارزونی خرید الان بیشتر از این حرفا میشن شوهرا اونا هم هیچی نخریدن زناشون همه چیز خرید اما چیزای خیلی ارزون خریدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نباید گیر بده

نباید میزاشتی در این حد دخالت کنه

ببین دیگ بعدها تو چ چیزایی دیگه ای ک دخالت نکنه

ولی اگه الان میخای دهنشو ببندی بگو بزارین من تکیمل کنم جهزیمو اگه چیزی کم کسر بود یا بد ود اونوقت ایراد بگیرین

البته در کل بهش ربطی نداره

سعی کن ی جوری خونت بچینی یا وسایل بخری ک در عین کم خرج کردن شیک باشه ک چشش دراد ://////

2728

اه انقدر بدم میاد تورو خدا لال نباشید. بگید خریده که خریده مبارکش باشه من نه حسودم نا بخیل کار خودمو میکنم چشمم به جهیزیه مردم نیست . نکبت . انگار اون میخواد استفاده کنه. شوهرنم دفاع کنه 

روانشناسی کودک

جالبه مادرشوهرم اینا اصلا قیمت کا جهزیمو نمرسیدن حتی تو اتاقم چیده بودم نیومدن ببینن چی گرفتیم چی نگرفتیم.موقع اسباب چیدن تو خونم هم هیچ دخالت نکردن.تا به حال در کابینتمو باز نکرده.حتی در یخچال 

خوش اومدی آوای مامان😘😍

مادرشوهرم هزاربار گفت جهیزیه ی بدون ویترین ناقصه، منم آخر نخریدم کتابخونه خریدم.یه بار فکر کنم گفتم خونه پنجاه متری که شوهرم گرفته همین جهیزیه رو بزور میشه جا داد.دیگه هیچی نگفت

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
سه تا تیکه بهتریناست تو ارزونی خرید الان بیشتر از این حرفا میشن شوهرا اونا هم هیچی نخریدن زناشون همه ...

من عقدم زیادم جهیزیه نخریدم حوصله ندارم اسباب و اثاث الکی دور خودم جمع کنم. تو ام به رو خودت نیار بگو حوصله اثاث وداسباب زیادی ندارم

اره واقعا این حرفه خوبیه 👌👌

اولا سرمایتو نگو. همه رو دوبرابر بگو خریدی 😉 درکل محلش نذار وقتی شروع میکنه یا محلو ترک کن یا سرتو تو گوشی کن... خیلی حرف زد ازین به بعد از در تک نرفتی شروع کن از همسایه و دوست تخیلی بگو که براش فلان جشن گرفتن مثقال مثقال طلا خریدن فلان خونه و زمین به نامش.... 

سه تا تیکه بهتریناست تو ارزونی خرید الان بیشتر از این حرفا میشن شوهرا اونا هم هیچی نخریدن زناشون همه ...

اسی حالا لزومی نداره از جهیزیه بقیه بد بگی اونا هم بهترینا رو تو وضع خودشون خریدن حتما نداشتن دیگه  اگه کسی پول داشته باشه بهترینا رو میخره واسه خودش 

2706