2733
2739
عنوان

انتقام شوهرم از خانوادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 54 پست

روبروشون کن،اشتباه کردی،شوهرت که اومد،باهاش می‌رفتی خونه مادرش اینا،اونجا به رو میومدی که اره شما که گفتین نیا ،من نیومدما وگرنه همش دلم اینجا بود،الانم که دیگه شوهر خواست بیاد باهاش اومدم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

اگر مادرش قبول نمیکنه و گردن نمیگیره که خودش گفته نری اونجا تو هر چقدر هم بگی شوهرت حرف مادرش رو ول نمیکنه بیاد حرف تو رو قبول کنه،،حس میکنم شوهرت دنبال بهانه است ،،،به نظرم قبول کن و با روی خوش و خوشحالی برید خونه مادرشوهر و تمام،،،ببین بعدش باز چیه بهانه شوهرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خودمم

من متوجه نشدم اون تاپیکتو

بلاخره شوهرت سرد مزاجه یا یکیو زیر سر داره؟

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
اره خودمم

ایشون نصف سالم که خونه نیستن مطمئنین جای دیگه سرش گرم نیست???

خیلی عجیبه واقعاا 

چه تحمل تون بالاست شما بااین اخلاقای عجیب و غریب ایشون و خانواده ش

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731
2740
مادرش از این دو رنگ هاس به تو.میگه نیا ولی دست پیش میگیره پس نیفته زنگ پسرشم میزنه میگه نیومد زنت،،، ...

اسم و پروفتون چه بامزه ن  

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

تاپیکاتو قبلا خوندم شوهرت دنبال بهونست تاطلاقت بده وقتی سه سال باهم رابطه ندارید .چرا جدا نمیشی ؟ وقتی این خمه اذیتت میکنه چرا اخه واقعا مگه چندبار بدنیا میای ک همچین زندگی داشته باشید .تمومش کن این زندگی لیاقتت خبلی بیشتره 

اره دیگه 

خب ی روز زنگ بزن جلوی شوهرت بزن رو بلندگو و باشوهرت هماهنگ باش ک حرف نزنه الکی ب مادرشوهرت بگو دعواشده و شوهرت زده بیرون بعد نمه نمه حرف از زبونش بکش بگو مگ شما ب من نگفتید بخاطر کرونا نیا و....تا میتونی حرف بکش بعد خدافظی بعدم ب شوهرت بگو برو پیش مادرت قیافه حق ب جناب بگیر