2737
2739
عنوان

انتقام شوهرم از خانوادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 54 پست
من خودمم نفهیمیدم بخدا

ازش پرسیدی تا حالا چرا نمیخواد؟ بهش میگفتی دکتر برین برای این قضیه.

یا

اون مدتی که خونست تو گوشی هست ؟ رفتار مشکوک داره؟

کلا غیر این دعواتون،رابطه عاطفیش باهات چطور بوده؟

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز رفته دکتر و دکتر گفت هیچ مشکلی نداره

برای چه کاری ؟ همین برای رابطه جنسیتون رفت؟ 

تا حالا رفتار مشکوک ازش دیدی؟

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2728
رفتار مشکوک مثلا چی؟ چجوری 

مثلا سر و گوشش بجنبه

زیاد تو گوشی باشه

گوشیشو بهت نده

بهت محبت نکنه

یواشکی تلفنی حرف بزنه و....

از اینا

رفته دکتر سالمم هست که ، سرد مزاج نیست 

مثلا سر و گوشش بجنبه زیاد تو گوشی باشه گوشیشو بهت نده بهت محبت نکنه یواشکی تلفنی حرف بزنه و.... ...

سرش تو گوشی هست ولی گوشیش دم دسته و هر موقع بخوام نگاه میکنم

سر و گوشش ندیدم بجنبه و به این و اون نگاه هیز بکنه

یواشکی با تلفن ندیدم حرف بزته

محبتش کلامی خیلی بندرت ولی گل میخره طلا میخره ماشین میخره مسافرتای لوکس میبره هر چقدر پول بخوام نه نمیاره 

این مدلیه 

ولی رفتارش حرف زدنش سرده رابطه نداره سر خانوادش دعوا میکنه ....

2740
من ی دفع یواشکی صدای مادرشو ضبت کردم و هرچی میگفتم شوهرم میگف ن مامان من اینجوری نیس مادرشوهرمم میزد ...

عالی بود اون لحظه😃

چقد بی وجود بود ک حرف خودشو انکار میکرد ازین جور ادما بدم میاد یعنی خودشونم قبول ندارن و مثل چی میترسن.

من بودم تو روشم دیگه نگاه نمیکردم.