2733
2734
عنوان

انتقام شوهرم از خانوادم....

1538 بازدید | 54 پست

از وقتی کرونا اومد مادر و پدر شوهرم رک و راست بهم فهموندن که نرم خونشون ، منم نرفتم؛ حتی برای تبریک عید زنگ زدم ، مادرش با حالت ناراحتی و جدی باهام صحبت کرد تا روم نشه برم و گفت : نمیگم بیاین بخاطر کرونا

ولی دخترا و داماداش همیشه و مناسبتهای مختلف خونش بودن! عید تولد چهارشنبه سوری سیزده و ....

شوهر منم چون کارش رو کشتیه چهار پنج ماهی بود که کلا نبود؛ قبل اومدنش من کلی به خودم خونه بچه رسیدم ، کلی خرید کردم ؛ خلاصه آماده شدم که آقا داره میاد ؛ از  وقتی رسید خونه همش بحالت قهر ؛ که تو چرا خونه ی پدر من نرفتی !!!!! دیگه دعواهامون بالا گرفت و گفت بریم برای طلاق .....

هر چی بهش توضیح میدم که پدر مادرت اینجوری گفتن قانع نشد و قبول نکرد

الان هم میگه منم خونه ی پدر تو نمیام !

نه که برام مهم باشه یا دغدغم این باشه بیاد خونه ی پدرم؛ فقط چون داره سر همچین موضوعی منو بدهکار درمیاره و این رفتارارو میکنه ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همونی که ۳ سال با هم رابطه جنسی ندارید؟؟

اگه اونی چرا اصل رو ول کردی به فرع چسبیدی؟

اون اقا الان دیگه داداش شماست شمام آبجی، نه زن و شوهر.

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

یکی از فامیلامون  شوهرش کارش همین بود

مادرشم همینطور ی

جدا شدن

البته امیدوارم شما به تفاهم برسید

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2706