2737
2739
عنوان

کنکوریاااااا

211 بازدید | 30 پست

در چه حالین ؟  من که خیلی نا امیدمم میخوام بزارم واسه سال بعد 😢😢😢

نه زندگی انقدر شیرین است و نه مرگ انقدر تلخ  که شرافتت را به پایش بریزی 

اگرمیخای بزاری سال بعد امسال تااخر عالی بخون

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سال ۹۲دیپلم گرفتم امسال ثبت نام کردم ولی هیچی نخوندم میخوام هیچی نزنم بلکه قبول بشم😂

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
2728

بذاری برای سال بعد داغون میشی . منم زیاد نخوندم . امتحان نهایی فرصت خوبیه ک دوازدهمو دوره کنیم بعدش ی ماه میچسبیم ب پایه و بیست و روز اخرم کلا تست سرعتی . نگران نباش

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

رشتت چیه؟

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2740

نگران نباشید منم این حال شما رو گذروندم مطمعن باشید اگر خوب تست بزنید خوب بخونید و همین زمان باقی مونده رو تلاش کنید رتبه زیر ۱۰۰۰رو میتونید بیارید فقط به خودتون باور داشته باشید و تلاش کنید این سه سال رو تلاش کنید یک عمر راحت باشید

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*

خیلیا تو این تاین نا امید میشن لطفا و خواهشا تلاشتونو ادامه بدید و به نتیجه فکر نکنید شما از الآن تا کنکور که بخونید حتی اگه امسال هم نشد برید دانشگاه واسه سال بعد چند پله جلوترید .حتما تلاشتونو کنید وتمرکزتون رو درس باشه.این تجربه پشت کنکور موندن منه.

موفق باشید🌹🌹🌹🌹🌹

تجربی 

رقابت خیلی سنگینه منم ۹۷داشتم اینروزارو همه گذروندیم. ولی یادت باشه کنکور اینده تو تغییر میده پس خوب بخون

نگران نباشید منم این حال شما رو گذروندم مطمعن باشید اگر خوب تست بزنید خوب بخونید و همین زمان باقی مو ...

من خیلی نوسانی خوندم تا الان و الانم حس نا امیدی نمیزاره همه تلاشمو بکنم 

من خیلی نوسانی خوندم تا الان و الانم حس نا امیدی نمیزاره همه تلاشمو بکنم 

اصلا اینجوری فکر نکنید ببینید من خودم مادر و پدر و خواهرم رو زمان کنکور دقیقا همون سالی که میخواستم بخونم هر سه رو با هم از دست دادم اما خوندم و رتبه خیلی خوبی هم اوردم(از نظر خودم و رشته ای که میخواستم)پس همه تو یه شرایط بد ممکنه قرار بگیرن اما الان بخونید و تلاش کنید با یه برنامه ریزی دقیق و عالی برید جلو مطمعنم بهترین نتیجه رو میبینید

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
اصلا اینجوری فکر نکنید ببینید من خودم مادر و پدر و خواهرم رو زمان کنکور دقیقا همون سالی که میخواستم ...

ممنون عزیزم بابت انرژی مثبتت من پرستاری دولتی میخوام 

2706