2737
2739
عنوان

خاطرات بد کودکی‌ که تا الان فراموش نشده و تاثیر گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 102 پست
تا چند وقت اصلا نميدونستم چي شده افسردگي شديد داشتم بيرون نميرفتم تنها همش ميترسيدم  الان خدار ...

خدا هم نمیبخشه طرف فرار کرد 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه بودم  پسر داییم سه سال از من کوچیکتر بود فقط همیشه دوست داشت منو بزنه یا اذیتم کنه‌ با بقیه اینجور نبود مثلا هفت سالم بود اون پنج سالش بود و خیلی اذیتم میکرد  نمیزاشتم اصلا وارد خونه اشون‌ بشم  و دبستانی بودم یهو شام غریبان شمع زد موهای‌ جلوم‌‌سوخت مامانم تو خیابون سریع آب پیدا کرد وگرنه صورت و‌ چشمم‌ میسوخت هنوز هم تز شمع و کبریت میترسم 

عقده ای بودن😕😕 باور کن جو خونه شون متشنج بوده

نمیدونم والا

هنوز که هنوز اون روزای تلخ باهامه و ازشون خوشم نمیاد چندبار گفتم باید به روش بیارم چون من حلالش نکردم ولی خواهرم میگه گذشته رو ول کن تا خودت ارامش داشته باشی حتی اگه هم بگی اون حاشا میکنه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2731
مادرم جدا شد و بابام الان ارومتر شده قبلا حیلی ظالم بود و سنگدل نسبت ب مادرم انگار دشمنش بود 

وای چقد بد😖😖😖😖

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
2740
یعنی چی ؟ قشنگ بهت تجاوز کرد؟

نه كامل نتونست چون تو راه پله خونمون بوديم پسر همسايمون اومد بيرون اونم فرار كرد 

جالبه هنوز با اون همسايمون در ارتباطيم هروقت پسرشو ميبينم ميگم نجاتم داد 

البته كار خدا بود 

بچه مسولیت داره . اما کو ؟کسی هست بفهمه ؟ 

من بچه هارو میبینم فقط میگم خاک بر ر پدرو مادرش.

از بس به بچه ها اهمیت نمیدن و بچه رو ول میکنن .

بیچاره بچه ها

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
نمیدونم والا هنوز که هنوز اون روزای تلخ باهامه و ازشون خوشم نمیاد چندبار گفتم باید به روش بیارم چون ...

آدم ها ذاتشون تغییر نمی کنه فقط بزرگ تر که‌می شند یاد می گیرند چطوری پنهان کنند 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
و همچنان زندم 😐😂😂

منم 

پوست کلفت شدیم

من الانم ک ۲۲ سالمه گاهی مامانم منت میزاره سرم ک من اینجام..عین خرم باید کار کنم اخرشم میگن تو که نبودی زندگی ما بهتر بود..نمیدونم یا از وقتی تو اومدی منو بابات از هم دور شدیم(قشنگ عیناعین میگه انگار من رفتم تو اتاقشون وایستادم ببینم چکار میکنن)

خلاصه ک خستم

درخواست دوستی ندید چون قبول نمیکنم..حتی شما دوست عزیز!!!!!!