2733
2734
عنوان

خاطرات بد کودکی‌ که تا الان فراموش نشده و تاثیر گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما با عمه ام همسایه بودیم دختر عمه ام خیلی بدجنس بود همش منو به بهانه های مختلف میزد یه شب خونشون ب ...

بیشعورای کثافت چرا پدر و مادرت بهشون چیزی نمیگفتن؟؟

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
چه چیزایی؟؟؟؟.؟

چند بار شاهد دست درازی یه پدر به بچش شدم دختر بود😓😓😓😓😓 خودم خیلی کوچیک بودم. من بچه نمیخواستم دلیل اصلیش همین بود الانم یه پسر 2 ساله دارم هیچ لذتی از مادر شدن ندیدم همش استرس وحشت خوابای بد تو این دو سال یه خواب خوب ندیدم 😞اولین نفری هستی که بهش گفتم چند بار خواستم به مامان و خواهرم بگم نتونستم😥

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2728
خدا لعنت کنه همچین پدرایی رو 😣😣😣آدم اعصابش بهم میریزه شما هم حق داری 

آمین😞بخدا شوهرم پسرم و میبره بیرون عصبی میشمو نا آروم تا برگردن 😭خدا نگذره ازش روح و روانمو بهم ریخت  بعضیا مریضن آخه بچه کوچیک اونم از خون خودت😞

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
بیشعورای کثافت چرا پدر و مادرت بهشون چیزی نمیگفتن؟؟

زدن دختر عمه ام رو کسی نمیدید

دستمم بابام رفت گفت اونا هم پررو گفتن دخترت تو کوچه بوده ما هم زدیم که ادب بشه نیاد تو کوچه 

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2738
زدن دختر عمه ام رو کسی نمیدید دستمم بابام رفت گفت اونا هم پررو گفتن دخترت تو کوچه بوده ما هم زدیم ک ...

بعد پدرت قانع شد؟؟؟ یا خدااا

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
بعد پدرت قانع شد؟؟؟ یا خدااا

عمه ام و بچه هاش هار بودن بخدا

بابای منم یه ادم اروم و ساکت 

نمیشد بهشون حرفی زد

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
آمین😞بخدا شوهرم پسرم و میبره بیرون عصبی میشمو نا آروم تا برگردن 😭خدا نگذره ازش روح و روانمو بهم ری ...

منم خیلی برای بچه ام میترسم خدا این جامعه رو لعنت کنه ذهنمون رو خراب کردن. از پدر نه اما بیرون که میریم شلوار تنگ تن بچه هام نمیکنم لباس لختی تن دخترم نمیکنم خیلی میترسم میگم یکهو مثلا میریم فروشگاه یه مریض رد میشه دست میزنه اما خب اگه جلب توجه نکنن بچه ها اون ذهنش نمیرسه به اینا

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
منم خیلی برای بچه ام میترسم خدا این جامعه رو لعنت کنه ذهنمون رو خراب کردن. از پدر نه اما بیرون که می ...

😓😓😓😓😓

بیشتر مشکلات روحی که الان داریم ریشه در گذشته داره و منم در بچگی خیلی مشکلات داشتم الان میبنم بچم از من بهتر زندگی میکنه

من رو خودم کار کردم که تونستم با گذشتم کنار بیام. روش کنترل ذهن و این چیزا مفیده. باید پذیرش داشته باشی و گذشته رو رها کنی

فراموشی خاطرات بد