2737
2739
عنوان

جدایی بعد از نامزدی و دلتنگی زیاد و پشیمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 24 پست
اسی کنکوری ای یا دانشجو؟ بنظرم باید خدارو شکر کنی خدا خیلی دوست داشت ک این ادم از سر راهت برداشت . ...

کنکوری والا انگیزمو از دست دادم خدا نابودش کنه به حق علی بخدا از وقتی اون بیاد زندگیم تیرویید نداشتم حالم خوب بود اون اومد اینقدر آرامش اعصابمو بهم ریخت کاری کرد وابستش بشم الآنم انگیزه برا کنکور ندارم حالم از همه چی بهم میخوره حالم جوریه انگار روز اوله عزاداریه غذا نمیخورم نمیخوابم فکر داغونم کرده اره دیدی تروخدا آدم عاشق اصلا زن نمیگیره مگر چند سال بگذره اتفاقا بد کرد نامزدی کرد بدتر فکر من میاد جلو چشاش زندگی خوبی نخواهد داشت بنظرم میدونی من اینقدر فکر میکنم مثلا میگم اینقدر منو میخندوند وابستش بودم میگم کاش تموم نمیکردم شاید یکی مثل اون نیاد زندگیم باهم خوب باشیم عاشق شاید نشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کنکوری والا انگیزمو از دست دادم خدا نابودش کنه به حق علی بخدا از وقتی اون بیاد زندگیم تیرویید نداشتم ...

استارتر ازت میخام امسال ته تورنتو بزاری این دو ماه تلاش کنی با تمام وجودت لطفا به خودت بیا دیگ عزاداری و سوگواری واسه این رابطه رو تموم کن خودت رو مشغول درس و پیشرفت کن ی طوری پیشرفت کن که برسه ب گوشش ک پشیمون بشه از این ک تلاشی نکرد که از دستت نده . چون اگ عاشق باشي تلاش میکنی واسه بدست آوردنش ن این ک اگ نتونستی بدستش بیاری زرتی بری یکی دیگ رو بگیری.

تو فقط تلاش کن تنها تاوان و حسرتی ک میتونی بهش بوی همینه ک انقد موفق بشی ک پشیمون بشه.

من ی دختری می‌شناختم ۲۵ ۲۴ سالش بود بهم خورد نامزدیش دختره نشست خوند و کنکور فک کنم پزشکی یا دندون آورده بود .. رسید ب گوش پسره وپسره خواست برگرده انقد پررو بود...

خلاصه ک فقط اینطوری میتونی هم حال خودت رو خوب کنی هم اونو حسرت ب دل بزاری

از آدما بت نسازید
استارتر ازت میخام امسال ته تورنتو بزاری این دو ماه تلاش کنی با تمام وجودت لطفا به خودت بیا دیگ عزادا ...

چقدر حرفات منطقی بود مرسی عزیزم بابت روحیه ای که بهم دادی😍

میدونی چیشده بعضی وقتا پشیمون میشم میگم پسره واقعا عاشقم بود دوسم داشت من هزار بار باش بحث میکردم باز درسته خودم میرفتم ولی مطمنم دوسم داشت تازه من یبار بهش گفتم می‌خوام بهم بزنم وقت بود با چاقو بزنه شکم خودش گریه میکرد روز آخر دیونه شد عشقش رو از دست داد تازه الان نامزدی کرده پیام میده بهم من گریه دارم میکنم چم شده بعد از طرفی میبینم میگم بهتر تموم شد بابام مخالف بود باید هی خودم عقب می‌کشیدم بعد تازه با اولین خاستگار اونم روستایی فرهنگ اصلا بهم نمیخورد طرز فکرشون جوری بود خانوادش از اینایی بودن که دخالت میکردن بعد پسره هم باید حرف حرف خودش باشه مامان دوست بود سر مامانش کلی بهم حرف میزد اسنپ هم کار میکرد بزور باید میگفتم ببر بیرون چیزی بخر بخدا ینی نمی‌دونم چرا اینجوری شدم این همه خاطره داشتیم خیلی باش راحت بودم اولین نفری بود دوسش داشتم بخاطرش هر کاری کردم تازه وابسته هم بودم میگف فکر کردی کسی مثل من میشه خیانت می‌کنن ۹۹ درصد میگف با این و اون بودن گف من هرچی بود بهت میگفتم این حرفا خون دلم تازه می‌کنه سر خیانت که میگم آدم خوبی بود نکنه یکی بیاد خیانت کنه🙃🙃🙃

2742

از رو احساس تصمیم نگیر با عقلت جلو برو اون هیچی نداشت تو ابن دورو زمونه ففط عشق کافی نیست پول نباشه کار نداشته باشه طرف یا خونه عشق خود ب خود از بین میره بخاطر سختی ها مطمئن باش آدمت پیدا میشه جوری عاشفش میشی الان اصلا بهچی فک نکن

استارتر ازت میخام امسال ته تورنتو بزاری این دو ماه تلاش کنی با تمام وجودت لطفا به خودت بیا دیگ عزادا ...

هی می‌خوام خودمو کوچه علی چپ بندازم نمیشه از یه طرف میگم واقعا لیاقتم همینه اونم دیده دختره در سطح من نی بهتر گیرش نیومده باز پیام میده از طرفی واقعا دارم میبینم با یکی حرف میزنم قصدش ازدواج نی میگه عاشق نمیشم چی واقعا حالم بد میشه میگم نه به اون عاشق بود دوس داشت هرچی می‌بود بهم میگفت آب هم میخورد میگف /: کاش نامزدی بهم نمیزدم

از رو احساس تصمیم نگیر با عقلت جلو برو اون هیچی نداشت تو ابن دورو زمونه ففط عشق کافی نیست پول نباشه ...

درست میگی عزیزم ولی بعدا چی اگه کار میکرد یا یه ماه دیگه بخدا اگه الان خونش و کارش تهران هم باشه یا پیشرفت کنه اصلا برام مهم نی ولی فامیل ها رو مخن موزین میگن حتما دختره رابطش باش خوبه.

2740
درست میگی عزیزم ولی بعدا چی اگه کار میکرد یا یه ماه دیگه بخدا اگه الان خونش و کارش تهران هم باشه یا ...

هرکی هرچی میگ مهم نباشه برات زندگیتو بچسبو گذشترو بیخیال شو مطمئن باش اگ اون ب دردت میخورد خدا هیچوقت ازت دنرش نمیکرد اینطوری صلاحت این بود دیگ فک نکن بهش