2737
2734
عنوان

کسی هست بترسه پیش شوهرش بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 113 پست
اخلاقای بد خیلی زیادی داره. ولی من واقعا دلم نمیخواد بلایی سرش بیاد. از اتفاق بد افتادن واهمه دارم

ایشالا نمیفته یکم به خودتم فکر کن بخاطر پسرت.الان واسه چی داری زندگی می‌کنی و این شوهر رو تحمل میکنی؟بخاطر پسرت دیگه.گناه داره یکم شرایط خونه رو واسش تغییر بده.از شوهرتم بخواه تغییر کنه به هر روشی که می‌دونی روش تاثیر داره.

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
اون که گفتن بیاد تو اتاق در بزنه و فلان واسه اینه رابطه جنسی پدر و مادرشوهر نبینه وگرنه چه اشکال دار ...

بغل و محبت و بوسه روزمره با بغل کردن موقع خواب فرق داره. من نگفتم بغل کردن پدر و مادرشو نبینه که کلا.

نمی‌دونم متخصص نیستم ولی به هرحال روی تربیت جنسی بچه هم باید مطالعه کرد و مراقبت کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی عذر میخوام ولی استرست رو‌کنترل کن...مثلا اگه تو خواب اتفاقی براش بیفته و بمیره شما چکار می ...

چند تا اسپری گرون هم داره دکتر گفته ازینا قوی تر دیگه نیست ولی فایده نداره ریه ش اذیته. دکتر گفته احتمال زیاد مشکل قلب و عروق هم پیدا کرده. بزرگترین ارزوم این بود شوهرم خروپفی بود 

2742
😳😳😳😳😳یا اسطوخودوس! مثل اینکه طرفداران نظریه استارتر یکی یکی دارند میاند😅

من نگفتم با استارتر موافقم

کارش اشتباهه که پیش همسرش نمی‌خوابه. بهتر اینه که برن توی اتاق و حریم خصوصی خودشونو داشته باشند راحت. نمیشه هم باز حتما کنار هم بخوابن، ولی گفت همسرش بغلش می‌کنه گفتم این جالب نیست تو سن پسرش. بازم بگم بغل کردن موقع خوابیدن منظورمه نه کلا بغل کردن، نخورید منو  

ای بابا . عقلش اصلا انگار کم شده. خیلی ها چندین ساله تو هم نی نی سایت گفتن طلسم شدید

خیلی برات ناراحت شدم مطمعن باش دعات میکنم.خیلی سخته درکت میکنم.ولی فکر کن شوهرت نیست اون بچه گناه داره آوردیش تو این دنیا.فقط شوهر شما معتاد نیست خیلیا اینطورن تو ی مادر قوی و شاد باش بخاطر بچت.به این فکر کن ممکنه این شرایط فعلا تغییر نکنه چقدر استرس؟این استرس رو به بچتم میدی و ممکنه خدایی نکرده روش تاثیر بزاره

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2738
چند تا اسپری گرون هم داره دکتر گفته ازینا قوی تر دیگه نیست ولی فایده نداره ریه ش اذیته. دکتر گفته اح ...

عزیزم   اتاق جدا ندارید اصلا؟؟ آشپزخونه تون حالت اوپن هست یا به صورت اتاقه؟؟ بابای من بعضی اوقات تو آشپزخونه میخوابه  

من نگفتم با استارتر موافقم کارش اشتباهه که پیش همسرش نمی‌خوابه. بهتر اینه که برن توی اتاق و حریم خص ...

نترس فرزندم. نمیخورمت😎همین الان جات خالی پاشدم نصفه شبی از این پیترثزا اماده ها گذاشتم تو فر و خوردم. سیر سیرم😅😂😂😂😂

اما عزیز دل برادر. بغل موقع خواب خیلی هم خوبه! اشکالی هم نداره. کلا غیر از س..س بچه هر چی بیشتر محبت بین مامان و باباش ببینه بهتره😊

دقیقا همینه. پسرم عادت داره تو اتاق میخوابه. حتی گرما رم تحمل میکنی زمستون سرما. شوهرم تو هال میخواب ...

تو اتاقم نمیشه برید ولی حتما پیش همسرت بخواب بگو بغلت نکنه تا صبح  اول از همه به خاطر آرامش خودته که بهتره این کارو بکنی گلم. اینقدر اذیت نکن خودتو.

خانما لطفا یکم بفکر آینده بچه هاتون باشید وقتی بچه هاتون محبت ساده بین پدر و مادرو ندیده مطمئن باشین در آینده به مشکل میخوره.

چطور دعوا و بحث و بی احترامی زشت نیست ببینه ولی محبت و عشق زشته؟؟؟

نه زیادی راحت باشین نه زیادی مراعات کنید.

استاتر بنطرم شما وسواس فکری داری برا تمام مسائل زیاد از حد استرس داری سعی کن روی خودت کار کنی اگه شرایطشو داری مشاوره برو حتما

اخلاقای بد خیلی زیادی داره. ولی من واقعا دلم نمیخواد بلایی سرش بیاد. از اتفاق بد افتادن واهمه دارم

منم نگفتم ارزوی اتفاق بد برای کسی کنی

ولی اگه واقعا اذیت اولا بیخشید چزایا همچین ادمی ازدواج کردی 

دوم چرا بچه دار شدی

سوم چرا اعتراضتو‌نمیگی ؟؟

شغل همسرتم که نمیگی 

حالا پول خوب بهت میده یا خودت شاغلی؟؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2706