2752
2734
عنوان

کسی هست بترسه پیش شوهرش بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2680 بازدید | 113 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی اولش فکر کردم شوهرتو دوست نداری ولی همین که نگران حالشی یعنی دوسش داری .تو ی تاپیک دیگه گفتی پسر ...

دقیقا همینو میخواستم بگم منم. بچه واقعا محبت بین پدر و مادرشو که میبینه احساس امنیت میکنه

2731

معتادا آدم نیستن؟؟؟اعتیاد یک نوع مریضیه .

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

پیش شوهرت بخواب...زن و شوهری که جدا ازهم بخوابن دور تا دور خونه شیطان جمع میشه تا صبح کف میزنن.....بچت بهت احتیاج نداره اما شوهرت داره....نزار پسرت مامانی باربیاد دو روز دیگه انشاءالله زن گرفت زنش هی ناله نکنه از مامانی بودنش

چقدر خودتو داری با شرایط عادت میدی خونت که کوچیکه بچه هم داری کولر هم که نمیذاره بزنی 

بیرونم که‌نمیبرتت همش هم ببره بیرون تو‌تاپیک هات نوشتی میخوابه یا سیگار میکشه 

استارتر گرفتی مارو یا واقعا شوهرت اینجوریه ،؟؟؟؟؟ 

شهرستان های اصفهانی؟؟ شغلش چیه ؟ مگه در امدش کمه که رفاه برات فراهم نمیکنه؟؟؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
خداییش منم موافق نیستم بچه بغل کردن موقع خواب رو ببینه. مخصوصا الان تو سن حساس بلوغه. درست اینه که ...

دقیقا همینه. پسرم عادت داره تو اتاق میخوابه. حتی گرما رم تحمل میکنی زمستون سرما. شوهرم تو هال میخوابه. شوهرم بدخوابه گاهی تا صبح تو خونه میگرده و میچرخه چراغا روشن میکنه کلا اهل اذیته

دقیقا همینو میخواستم بگم منم. بچه واقعا محبت بین پدر و مادرشو که میبینه احساس امنیت میکنه

آره والا من بچگی اینطور چیزا رو میدیم آرامش می‌گرفتم که پدر و مادرم همو دوست دارن.نمیدونم قضاوت کردن سخته و قضاوت نمیکنم چون همیشه سرم میاد ولی خب دلم بحال اون پسر سوخت ایشالا شوهرش ترک کنه.هیچی بدتر از نبود آرامش تو خونه نیست

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
چقدر خودتو داری با شرایط عادت میدی خونت که کوچیکه بچه هم داری کولر هم که نمیذاره بزنی  بیرونم ...

اخلاقای بد خیلی زیادی داره. ولی من واقعا دلم نمیخواد بلایی سرش بیاد. از اتفاق بد افتادن واهمه دارم

خیلی خیلی عذر میخوام ولی استرست رو‌کنترل کن...مثلا اگه تو خواب اتفاقی براش بیفته و بمیره شما چکار میتونی بکنی؟؟ دکتر رفته؟؟ معمولا اسپری میدن تنگی نفس رفع میشه ...ایشون شرایطش چقدر مگه حاده که اسپری هم ج نمیده که دایم چک میکنی زنده باشه!! خوش بحال خودم از فاصله ده فرسنگی هم میتونم بفهمم شوهرم تو‌خواب زنده است یا مُرده...بس که خرناس های وحشتناک و پر سر و صدا داره  

دقیقا همینه. پسرم عادت داره تو اتاق میخوابه. حتی گرما رم تحمل میکنی زمستون سرما. شوهرم تو هال میخواب ...

خدا صبرت بده .چرا نمیره ترک کنه؟بهش بگو بخاطر پسرت بره ترک کنه کمپ