2733
2739
عنوان

کسی هست بترسه پیش شوهرش بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 113 پست
یه اتاق خیلی کوچیک داریم که بچم اونجا میخوابه 

عزیزم نمیشه بچه ات تو حال بخوابه؟ شما برید تو اتاق ..پشت در هم یه چیزی بذار اگه بخواد داخل اتاق بشه بفهمی....اونوقت راحت تو بغل شوهرت هم میتونی باشی پسرت هم نمیبینه 

من گرسنه م بود شیر و ویفر خوردم، اون وقت شما پیتزا؟ آخه این انصافه؟!      

شانس اوردم. با ناامیدی در فریزر و باز کردم.‌خدا اونو سر راه من گذاشت خواهر جان😂😎

عوضش فردا که ترکیدم و دوباره وزنم زیاد شد به خودم فحش میدم برای این شکموییم😅😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نگفتم ارزوی اتفاق بد برای کسی کنی ولی اگه واقعا اذیت اولا بیخشید چزایا همچین ادمی ازدواج کردی&n ...

کاربریهای قبلی همه بچه ها میشناختنم. احتیاج نبود توضیح بدم .‌خب ۱۴سال پیش شرایطش خوب بود کم کم زندگیمون به این وضع کشیده شد بچه هم ناخواسته بود . شاغل هم نیستم پول هم فقط کارت یارانه دارم

عزیزم نمیشه بچه ات تو حال بخوابه؟ شما برید تو اتاق ..پشت در هم یه چیزی بذار اگه بخواد داخل اتاق بشه ...

نه شوهر منو که نمیشناسید شماها. اتاق پنجره نداره شوهرم بخاطر نفس تنگی زمستون و تابستون لب پنجره میخوابه.‌

2728
نه شوهر منو که نمیشناسید شماها. اتاق پنجره نداره شوهرم بخاطر نفس تنگی زمستون و تابستون لب پنجره میخو ...

آهان ببخشید متوجه نبودم...ایشالا مشکلت حل بشه عزیزم ...خدا خودش کمکت کنه گلم...ولی استرس نداشته باش اگه خدای نکرده زبونم لال شب طوریشون بشه مگه کاری از دستت برمیاد؟؟ بگیر راحت بخواب تا صبح سرحال باشی

کاربریهای قبلی همه بچه ها میشناختنم. احتیاج نبود توضیح بدم .‌خب ۱۴سال پیش شرایطش خوب بود کم کم زندگی ...

نه من‌نمیشناسم اصلا کاربری قبلی تون‌ندیدم 

به هر حال حتی اکه یهو ورشکستگی یا هر چی هم باشه کاش کمی همسرتون هم متقابلا به فکرتون‌باشه چون تاپیک هاتو خوندم واقعااا ناراحت شدم برات 

بچه هم خود دانی ولی با این اوضاع مراقب باش باز یکی دیگه ناخواسته نشه

چون فک نکنم پول یارانه کفاف بده 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
نه شوهر منو که نمیشناسید شماها. اتاق پنجره نداره شوهرم بخاطر نفس تنگی زمستون و تابستون لب پنجره میخو ...

عزیزم نمیشه یه خونه پیدا کنین هم قیمت خونه خودتون ولی اتاقش پنجره داشته باشه شما برین؟ بچتون تو سالن بخوابه شما هم تو اتاقتون پیش همسرتون دیگه هم درست نیست شما پیش پسرت بخوابی باید مستقل شه

2740