2733
2734
عنوان

کسی هست بترسه پیش شوهرش بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 113 پست
خب من اگه پیش شوهرم بخوابم یه جور خاصی حتما بغلم میکنه و ممکنه تا صبح همون مدلی خوابم ببره بچم بلند ...

خوب بغلت کنه! بغل با س..س فرق داره. چه اشکالی داره بچه محبت بین مامان و باباش رو ببینه!!! خداییش چه فرهنگ های عجیب و غریبی دارید!

خب من اگه پیش شوهرم بخوابم یه جور خاصی حتما بغلم میکنه و ممکنه تا صبح همون مدلی خوابم ببره بچم بلند ...

خب ببینه اتفاقا خوشحال میشه پدر و مادرش همو دوست دارن.

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عزیزم ولی داری کار خودتو توجیه میکنی خب ببینه چی میشه مگه،چون از اول جدا خوابیدی الان پسرت ببینه شاید خجالت بکشی ولی کار درستی نکردی چون بچه باید محبت بین پدر و مادر و ببینه 

2728
بیچاره شوهرت استارتر😥

منم همینو تو دلم گفتم.چه بسا کمی به شوهرش برسه با محبت و سیاست بتونه ترکشم بده یا کمترش کنه

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
وا حرفهای عجیب میزنی ها پس تخت دونفره برای چیه بچه ها نمیبینن تخت جای دونفر داره؟ 

واقعا فکر کردی همه تخت دارن😐😐یا از سیاره ایی دیگه هستی کلا

بنده خدا داره میگه خونمون کوچیکه یعنی در حدیه که اتاق جدا ندارن بعد شما میگی تخت دونفره🤦

کاربریم یه مدت کوتاهی دست دوستم بوده⁦☺️⁩بعضی از تاپیکا واسه اونه⁦❤️⁩مثلا همین تاپیکای بارداری😐😒😹
2738
زشته. بچم میفهمه صبح بلند میشه میبینه ما تو بغل هم خوابیم

وااا مگه چیه که بفهمه.چرا کنار شوهرت نمیخوابی که برا بچت عادی شه

همیشه تو تاپیکای باحال نیستم😭😭😭تاپیک باحال دیدین تگ کنین منو  

خداییش منم موافق نیستم بچه بغل کردن موقع خواب رو ببینه. مخصوصا الان تو سن حساس بلوغه.

درست اینه که پدر و مادر باید تو اتاق جدا بخوابن و بچه باید یاد بگیره برای ورود به اون اتاق باید اجازه بگیره و بفهمه پدر و مادرش حریم خصوصی خودشون رو دارن. چیزی که هم مشاورا قبول دارن و هم توی قرآن هست.

استارتر حداقل تا وقتی پسرت رو جدا کنی از خودتون، شروع کن سه نفری کنار هم بخوابید خب. چرا پسرت یه طرف همسرت یه طرف خودت هم حیرون و سرگردون؟

خداییش منم موافق نیستم بچه بغل کردن موقع خواب رو ببینه. مخصوصا الان تو سن حساس بلوغه. درست اینه که ...

😳😳😳😳😳یا اسطوخودوس! مثل اینکه طرفداران نظریه استارتر یکی یکی دارند میاند😅

اسی اولش فکر کردم شوهرتو دوست نداری ولی همین که نگران حالشی یعنی دوسش داری .تو ی تاپیک دیگه گفتی پسرت پرخاشگر و عصبیه.یکم بزار تو خونتون فضای عشق و محبت باشه.بعدشم مطمعن شو شوهرت فقط سیگار می‌کشه!ایشالله شوهرت خوب بشه و به آرامش برسی

معتاده شوهرش.

کی گفت معتاده....سیگار میکشه ...درسته اینم یه جور عادته اما لفظ معتاد واسش انصاف نیس

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
خداییش منم موافق نیستم بچه بغل کردن موقع خواب رو ببینه. مخصوصا الان تو سن حساس بلوغه. درست اینه که ...

اون که گفتن بیاد تو اتاق در بزنه و فلان واسه اینه رابطه جنسی پدر و مادرشوهر نبینه وگرنه چه اشکال داره بچه ی محبت ساده ی بغل خیلی ساده که از روی عشقه نه هوس رو ببینه که یاد بگیره؟

2706