2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرخ گوشت گرفتم یه سریا میگن تعويض کنین با یه وسیله دیگع چون بدرد نمیخوره  پلوپز و چرخ خیاطی و ...

اگر فرداری

توستر الکیه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2728
مایکروفر خیلی سریع همه چیز رو گرم میکنه. فقط همین . تستر اصلا برای برشته کردن نونه. اگه منظورتون اون ...

اما آون تستر منم عذارو گرم میکنه علاوه بر پخت کیک و پیتزا و ...

ان شاءالله چرخش برات بچرخه عزیز😁😄

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
پلو پز همه کاره هم خوبه.

من همه چیزامو نظرسنجی کردم پلوپزو خیلیا گفتن نخر

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین با توجه به نظرها هرکس سبک زندگیش فرق داره شما هم طبق روش زندگیت که خونه مامانت بود خرید کن منم تازه عروسی کردم چند ماهه اکثرا گفتن بوفه خوب نیست ولی من یه بوفه متوسط دارم که کلا ۳ طبقه است و عاشقشم اصلا شلوغ نیست یه طبقه ظروف چینی عتیقه است یه طبقه ۳ تیکه کریستال یه طبقه ام نقره هر وقت میبینم کیف میکنم برقی هم من غذاساز چند کاره گرفتم که آب میوه گیر مخلوط کن آسیاب هم زن و رنده داره با گوشت کوب برقی ۳کاره پلوپز مایکروویو تستر نون اسپروسوساز چای ساز اتو ساده جارو برقی همش بستگی به سبک زندگیت داره من زودپز از این کلیپسی ها خریدم رو گاز نه برقی پلوپزم هم آرام پز داشت ظرفشویی هم بخر عالیه

سومین کاربریمه .گر نگهدار ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2740
من همه چیزامو نظرسنجی کردم پلوپزو خیلیا گفتن نخر

بستگی به استفاده هرکسی داره من برای همه چیز استفاده میکنم.پلو کیک سوپ عدسی شیر داغ کن کالباس اسپاگتی سرخ کن شیرینی خشک هم درست کردم .چند کاره بخاطر همین خیلی استفاده میکنم.

بستگی به استفاده هرکسی داره من برای همه چیز استفاده میکنم.پلو کیک سوپ عدسی شیر داغ کن کالباس اسپاگتی ...

من هم نمیخام هزینه اضافی کنم

همم خونه پدرم از پلو پز استفاده نکردم

عوضش،قابلمه هامو مارک خوب ورداشتم

اسی سوالت از بیخ مشکل داره.هرکسی یجوره شاید یکی پلوپز به کارش نیاد ولی ینفر باشه خیلی از پلوپز استفاده کنه.یا بقیه وسیله هام همینجور تو کامنتا دیدم یه نفر گفت ست چاقو ! این دیگه خیلی عجیب بود برای من ولی خب حتما اون خانوم به کارش نیومده من خودم از همه وسیله هام استفاده کردم و کاملا کاربردی بودن برام از پلوپز بگیر تا همزنو ساندویچ سازو غیره

مثلا خواهر من اصلا از همزنش استفاده نکرد ولی همزن من عصای دستمه چون من زیاد کیک درست میکنم

من سرخ کن نخریدع بودم چون میگفتن خوب نیستو به کار نمیاد ولی الان پشیمونم و میخوام بخرم چون تو مهمونیا لازمم میشه 

و اینکه من اتو پرسم نخریدم چون شنیدم به کار نمیاد خداروشکرم تاحالا لازمم نشده و لنگ نموندم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

به نظر ساندویچ ساز چندکاره که چندتا سینی داره بخر برای نون پنجره ای و وافل میتونی استفاده کنی

چرخ گوشت و چرخ خیاطی وبوفه و انواع هواپز و چای ساز و اینا اضافین

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
چرخ گوشت گرفتم یه سریا میگن تعويض کنین با یه وسیله دیگع چون بدرد نمیخوره  پلوپز و چرخ خیاطی و ...

منم میگفتم چرخ خیاطی خوب نیست نخرم ولی خریدم خییلیم راضیم خیلی کارمو را میندازه یه سری جیزارو نمیشه با دست دوخت حتما باید چرخ باشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706