2737
2739
برا چی فحش بده ؟ بعدم ماها که دستشو نگرفتیم داریم تجربه امون رو میگیم  به نظر من دختری که دنبا ...

😃😃عزیزم دارم شوخی میکنم معلومه که فحش نمیده ولی خب باید به سبک زندگی خودش نگاه کنه طبق اون خرید کنه چون ممکنه کسی از یع وسیله خیلی استفاده کنی ولی یکی اصلا سال تا سال سراغ اون وسیله نره

من خودم چیزایی مثل بخارشو و اتو پرسو چای سازو قهوه جوشو نمیدونم سبزی خورد کنو میوه خشک کنو تخم مرغ ابپز کنو نمیدونم بستنی سازو اینا نخریدم چون به نظر من پول دور ریختنه ولی ممکنه کسی بگه نه اینا کاربردینو ما استفاده کردیم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

چای ساز

اصلا چایش خوش طعم نیست

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبک زندگی ادمها باهم فرق میکنه منم نوشتم بهتره ایشون لیست خودشو بده بخاطر همین بود  مثلا تو هم ...

دقیقا حرفتون درسته. ممکنه یه وسیله برای کسی به کار نیاد ولی عصای دست یکی دیگه باشه. منم دقیقا زندگی بدون ماشین ظرفشویی رو نمیتونم تصور کنم😅

پاپ کرن ساز پشمک ساز ؟  تو رو خدا این چیزهای الکی رو باب نکنید  دوست عزیز بهتره ...

به این لیست سینمای خانگی هم اضافه کن مخصوصا با خونه های کوچیک و دیوار نازک الان 😂

چرخ خیاطی هم اگه اهل خیاطی نیستی 

2731

خانمهاییییییی که میگن چرخ خیاطی یا مایکروفر و تستر نخر.........میشه  یک لحڟه بیاااااااااان

الان شما لباسهایی که پاره میشه با چی میدوزین

مثلا یک لباس گرون قیمت تا یذره پاره بشه باید بندازی دور؟؟

یا واقعاااااا کیک و شیرینی جات و تو چی درست میکنینن؟؟؟ میشه بگین...خیلی براااام سواله؟؟

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊
2740
موافقم. البته سرخ کن گاهی به کار میاد اما خیلی کم

خییلی کم 

تازه سرخ کن من کم روغنه ولی بازم استفاده چندانی نمیشه

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
خانمهاییییییی که میگن چرخ خیاطی یا مایکروفر و تستر نخر.........میشه  یک لحڟه بیاااااااااان ...

من واقعا نشده تا حالا چرخ خیاطی استفاده کنم😅 لباس اخه پاره نمیشه واقعا😅 

اما مایکروفر لازمه. تستر هم دارم اما کم استفاده میشه.

خانمهاییییییی که میگن چرخ خیاطی یا مایکروفر و تستر نخر.........میشه  یک لحڟه بیاااااااااان ...

چرخ خیاطی برا یکی مثل من عصای دسته اما خ.دم تو لیست دقیقا نوشتم اگه خیاطی نمیکنه خوب خیلی ها حتی یک دوخت ساده بلد نیستن  تعمیر لباسهاشون رو میدن بیرون . من الان تو فامیلمون  داریم دو سه نفر  چند ساله ازدواج کردن و حتی یکبار حتی یکبار چرخشون رو استفاده نکردن

ماکروفر و تستر هم کسی که فر داره میتونه نداشته باشه و کلا همه این لیستها به سبک زندگی ایشون برمیگرده و هرکسی با توجه به سبک زندگی خودش یا اطرافیان که دیده میگه 

از بس چیزای بیخود خریدی عزیزم. قشنگ معلومه حرف دیگران برات مهم نیست. 

عزیزم اولا هرکس سلیقه ای داره هرکس یه نظری من برای استارتر مثال زدم نه برای شما دوما لازم نیس با حرفاتون ذوق کسی رو کور کنید من دلم خواست خریدم شما نخر سوما من یه مادر دارم ک راهنماییم میکنه برای خرید ضمنا این جعبه ها ک مثال زدم قیمتشون درحد 30 تومنه 

من برای ذوق خودم خریدکردم ن حرف مردم گلم من با استارتر حرف زدم ن شما پس لطفا تمرکزتون رو بذارید برای حل مشکل استارتر نه دخالت تو نظر دیگران 🌹

2706