2737
2734
عنوان

با احترام لطفا فقط مذهبی ها و خصوصا چادری ها بیایین☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سعی کن چادر و روسری با رنگ های شاد براش بگیری

طرح های متنوع

بچه ها طرح های پر زرق و برق دوس دارن

براش بگیر و تشویقش کن

لباساشو ست کن با چادر

بزار بدونه با چادر هم زیبا و خواستنیه اینجوری جذب میشه

استارتر من 18 سالمه مامانم مذهبیه اوایل تا سن مثلا15 سالگی من مجبور بودم بپوشم البته وقتایی ک باهاش بودم اگ با بابام بودم سر نمیکردم فقط میبردمش دنبالم!  ولی از ی جایی ب بعد مامانم گفت میخوام کنارت باشم ن مقابلت اگ نمبخوای سر نکن و واقعا الان خوبه حالم..عذاب وقتایی ک چادر میپوشیدمو یادم نمیره ب نظرم بزار خودش انتخاب کنه و ببخش ک اومدم تاپیکت چون گفته بودین مذهبیا و چادریا

2731

من از کلاس ۴روم سرم کردم بضی وختا دلم میخواد سرم نباشه نمتونم با اینکه مانتوهام پوشیدس اصلا چادر نباشه انگار لختم

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
داره باد میگیره گرایش هاشو کنترل کنه  بنظرم کمکمش کن بتونه خلاف دوست داشتنش کاری انجام بده، تا ...

آخه من حتی نمیتونم فکرشو کنم چادر سر نکنه خودم دوست دارم چادری باشه ولی فقط میگم زود بود 

2740

من پدر و مادرم اصلا اجبارم نکردم و خودم چادرو انتخاب کردم حتی چندبار پدرم گفت سر نکن سختت میشه ولی من خودم خیلی دوست داشتم ولی دوستای دیگم چون بزور سر کرده بودن وقتی ازدواج کردن یا رفتن دانشگاه چادرو برداشتن

اولاش عشق میکردم با چادر سر کردنش ولی الان دلم میسوزه فکر میکنم زود بود اجبار بود نمیدونم خیلی ناراح ...

اگه دوست نداره الان اجبار به سر کردن نداشته باش بزار با میل خودش سر کنه چون ممکنه نه تنها از چادر بلکه از حجاب زده بشه 

فعلا براش لباس های شاد و مقنعه های حجاب رنگی و اینا بگیر 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
2706