2733
2734
عنوان

با احترام لطفا فقط مذهبی ها و خصوصا چادری ها بیایین☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 112 پست
خودش دوست داشت ولی یه کم اجبار هم بود 

اسی عزیزم من برای بیرون و جامعه حتما چادر سرم میکنم فقط توی مسافرت و جاهایی که شوهرم هست با حجاب کامل میرم یا توی جمع اگر همه خودی باشن با حجاب کامل بدون چادر هستم

اما یه چی بهت میگم دختر یکی از فامیل یهو جوگیر شد از ۱۰ ۱۱سالگی چادر سرش کرد بعد یهو دوباره جوگیر شد چادر رو درآورد بدون حجاب جوری که انگار وسط ساحل های گرمسیریه بعدشم به زور مادرش چادر سرکرد چون هیکلش درشته قد ۱۷۷ و وزن بالا 

اما خیلی پسرارو شخم زده و یه جوری زیر زیرکی هرکاری میخواد میکنه توی محیط دانشگاه هم کلا چادر سرنمیکنه چون مادرش نیست

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه من حتی نمیتونم فکرشو کنم چادر سر نکنه خودم دوست دارم چادری باشه ولی فقط میگم زود بود 

همه ی مامانای مذهبی همینو برای دخترشون میپسندن، ولی اون بچه باید جهان بینیش رشد کنه، به رشد نگاهش کمک کن بنظرم سن خوبیه

چرا میگی زود؟! خب انسش با این لباس بیشتر میشه البته در کنارش خیلی باید کتاب بخونه 

از محبت خار ها شل میشود😎✌️

همش براش با لحن خیلییی مهربون و تحسین آمیز و باتوجه به سنش از حسن ها و علت چادر پو‌شیدن بگین

اگر کسی درک کنه علت حجاب و چادرو دیگه نمیتونه کنار بزاره

از بچگی بفهمه براچی میگن حجاب افتخاره و این حرفا

《صلواتی هدیه به روح مطهر شهـــــدا..》
2738

من مذهبی و چادری نیستم ولی اومدم

عزیزم اگه خودش دوست داره ... تو هم بهش بروز بده که از انتخابش خوشحالی و یک عالمه هم چادر سبک و خوشگل واسش بخر با روسری ها و ست مانتو های خوشگل که اون احساس زیبایی که در نهادش هست هم ارضا بشه 

و یک دوست قمی داشتم که چادر رنگی خوشگل واسه بیرون داشت و میگفت دختر های جوان اینها رو بیرون سر میکنن

من اولین بار بود می دیدم ولی حسابی لذت بردم

جو اطرافش هم اگر هم تیپ خودش باشه تا زمانی که خودش هم عاقل و کامل بشه و مطمئن باشه چادر انتخاب خودش هست خیلی به پایدار بودنش در انتخابش کمک میکنه 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

دخترم پیار سال محرم گفت مامان برام چادر میدوزی گفتم هر وقت فکر کردی که میتونی کلا چادری باشی بگو برات چادر بدوزم فقط محرم نباشه اونم اونقدر دوست داشت گفت مامان به خدا میخوام همیشه سر کنم بعدش براش چادر دوختم خانواده ی مادریم خیلی تشویقش کردم گاهی تو خیابون زن ها از سرش میبوسیدن ماشاالله ماشاالله میگفتن احساس میکنم دخترم تو رودربایسی تعریف بقیه چادر رو سر میکنه البته عاشقه حجابه ها

من چون زیاد تجربه ندارم نمیدونم اما به نظر من بزار خودش چیکار میکنه شما سوقش بده به سمت حجاب 

و ازش بپرس می خواد سر کنه یا نه ولی به نظر من اگه الان بزار کنار دیگه نمیتونه سر کنه 

بابای من همیشه بهم میگه خودت انتخاب کن چادر یا نه ؟

Im sorry for every thing

استارتر توروخدا بزار خودش انتخاب کنه.من تجربه دارم.بعدا خیلی چیزا تو دلش میمونه

اصلا شما چیزی نگید

من اگه یه روزی مادر بشم رو حجاب و حیا دخترم کار میکنم.میشه بامانتو هم محجبه بود.

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2706