2733
2734
عنوان

با احترام لطفا فقط مذهبی ها و خصوصا چادری ها بیایین☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 112 پست
چادرش آستین داره متاسفانه دوست چادری نداره😔و از طرف دوستاش و مادراشون خیلی حرف میشنوه و گاهی به طرز ...

پس براش یه چادر نخی طرحدار بگیر یا روسری وساق دست ست براش بگیر و طرز پوشیدن روسری شیک روبهش یاد بده تا بتونه از شیک بودن لذت ببره منتها بهتره در مورد حضرت فاطمه زیاد براشون صحبت کنی و وقتی علاقه مند شدن بهشون بگی این بانوی مطهره چادری بودن ...وار فلسفه حجاب براشون صحبت کنی با مثال های قابل فهم سنشون...مثل همون گل رز خاردارو....تا به سنی برسه که باعقلش بره سمتش...سعی کن دل به دلش بذاری باهاش اونقدر حرف بزن که حرف دلشو بزنه ببین دوستاش ومادر دوستاش راجع به ححابش چه برخوردی دارن وچی بهش میگن وپاسخ ایشون چی بده خوب گوش بده و برای شبهات ایجاد شده در ذهنش جوابی مختص سن ش داشته باش البته قبلش باید خودتون رو بذارید در جایگاه وسن  ایشون تا درک کنید و بعد جواب متناسب بدید...سعی کنید در کلاسهای هنری علمی و...ثبت نامشون کنید که میدونید جوی مذهبی ومتناسب و افرادی با پوشش مدنظرتون داره تا با دوستانی غیر از دوستان خودش هم برخورد داشته باشه اینجوری بهتر تصمیم میگیره منتها همه این موارد منوط به دقت عمل لازم شماست...موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون دوست عزیز حرفاتون خیلی کمکم کرد❤💚❤

برای خودتون هم پیشنهاد میکنم به حضرت زهرا متوسل شید یا نذر کنید وازخودشون بخواید بهترین راهکار رو جلوی پاتون بذارن...التماس دعا.

2728
اولاش عشق میکردم با چادر سر کردنش ولی الان دلم میسوزه فکر میکنم زود بود اجبار بود نمیدونم خیلی ناراح ...

عزیزم فقط شروع کن خیلی عقلانی ولی در حد فهم خودش راجب این موضوع باهاش صحبت کن ... من خودم از ۹ سالگی سر کردم ولی هر وقت هر سوال هر چقدرم پیچیده داشتم مادرم جاگوار میدادن یا می گفتن بذار یکم فکر کنم بعدا بهت میگم منم اینطوری هم با علاقه هم با منطق حجابم رو (تو ایران با چادر )شکر خدا تا الان حفظ کردم 😊😊

لطفا اکانت پاک شود
2740