2733
2739

من دانشجوام وخواهرم کلاس هفتمه. این هفته چهارشنبه مدرسه شون میخواد ببرتشون اردو(پارک بانوان منظورشونه). خواهرم اول سر گفت نمیره ،مادرمم راضی نبود ولی پدرم راضی بود. مادرمم میگفت اگر بره چی با خودش ببره و فلان. ولی پدرم گفت که بزار بره

خواهرم بخاطر این نمیخواست بره که چون دوستی نداره واگه بره تنها میمونه و خوش نمیگذره بهش (میشناسم اخلاقاشو)

ماهم تصمیم گرفتیم حالا که قراره نره بریم اون روز بیرون تفریح

بعدش عصر گفت من هم باهاش برم به اردو. منم گفتم شاید نزارن من بیام باهات خودت برو. گفت نه بیا بامن بازی کن تنها نمونم

اگر رفتم باهاشون چکار کنم اونجا؟ راستش بین مدیر و ناظم و بقیه و دانش اموزا خجالت میکشم من برم. بگن خواهرشو آورد.

اگر رفتم چی ببرم باخودم. از ساعت 7ونیم صبح تا ساعت 2ونیم ظهر

منم اونروز کلاس ندارم

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا  ک چی بشه 

قشنگ خودتون برین تفریح کنین

ی پارک بانوان چیه اونم با خواهرش بره

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2731
2740
فکرنکنم اجازه بدن توبری براشون مسئولیت داره

ناظمشون منو دیده میشناسه

20سالمه

حتی روزایی رفتم خواهرمو ازمدرسه آوردم دفتر امضا کردم

2تا ازناظما منو میشناسن

زیاد نیستن .مدرسه شون غیرانتفاعیه

هرکلاس فوقش 20نفرمیشه شایدم کمتر

ببین اگه اجازه هم ندادن شما بری . بپرس ازشون بگو خودم میتونم تنها بیام اونجا بهتون ملحق بشم . چون مدرسه بچه من اجازه نداد ولی گفت میتونید با ماشین شخصی بیایید که ما چند تا مادر جمع شدیم با ماشین شخصی رفتیم پیششون.

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫

عزیزم خجالت نداره که فکر کن دو تایی دارید میرید تفریح ی زیر انداز و یکم خوراکی و غذا ببرید از خونه یا حتی اگه برا صبحونه س میتونید نون پنیر خیار گوجه ببرید خیلی میچسبه توپم ببرید اگه توپ بازی میکنید حتی میتونید کاغذ و خودکارم ببرید با بقیه بچه های کلاسشون اکیپ بشید اسم فامیل بازی کنید 

بنظرم اصلا نرو کلاس هفتم بچه که نیست بزار مستقل شه 

هی میگه من افسردم وفلان

میخوام خوش بگزره براش

از جمع فراریه. حتی خرید کردن 

منم میگم خودت برو میگه تو بیای خوش میگزره بهم

ببین اگه اجازه هم ندادن شما بری . بپرس ازشون بگو خودم میتونم تنها بیام اونجا بهتون ملحق بشم . چون مد ...

مادر من سعی در منصرف کردن داره ولی پدرم مخالفه. و معتقده که باید بره به جمع ملحق شه یاد بگیره اجتماعی شدن رو

من موافق پدرمم

هی میگه من افسردم وفلان میخوام خوش بگزره براش از جمع فراریه. حتی خرید کردن  منم میگم خودت بر ...

خب عزیزم بگرد ببین دلیش چی نه اینکه باهاش بری و بدتر به این منزوی بودن دامن بزنی بنظرم خودتون خانوادگی برید بیرون بهتر از اینکه اردو رو باهاش بری 

2706