2752
2734
عنوان

یا امام رضا حاجتمون بده 💔🥺 بیاین توسل کنیم به امام رضا

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 46 پست

یا ضامن آهو کمکم کن 😭

یا امام رضا تورو جون جوادت قسمت میدم ضامن ما باش پیش خدا❤️

توروخدا برای حفظ سلامتی منم از ته دلتون دعا کنید 🙏🏻

اسمم مریم هست.

خیلی محتاج دعای خیرتونم🥺🤲🏻

ای کاش مایی که از آقا خیلی دوریم راهی بود مثل مشهدیا سعادت داشته باشیم آقا رو از نزدیک زیارت کنیم.🥺

حرم امام رضا یه آرامش خاصی داره 

چه قدر دلم میخواست الان اونجا بودم

میشه برای سلامتی خانوادم دعا کنید 💐دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم 💐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

التماس دعا 

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️

یا امام رضا پیش خدا شفاعت کن،زندگیشون درست بشه

🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲،همتون حاجت روا بشین🤲🤲🤲

برای منم دعا کنین لطفا،،از کسی که خوشم اومده

بش برسم،امام رضا پیش خدا شفاعت کنه🥺🥺🙏🙏

ازدواج دومم با عشق و حس،همون ادنی که دلم میخواد

باشه،،دوتایی با هم میریم حرم اقا🙏🙏🙏🙏🙏🙏💚💚💚💚💚💚

خیلی چهار قل بخون

هرچی میخونم نمیره

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش